Niekto ochotný na pokec, kto zažil neveru?

Príspevok v téme: Niekto ochotný na pokec, kto zažil neveru?
Kristinkita_1

Neviem, či sa dokážem správne vyjadriť. S priateľom som takmer rok. Má 29 rokov, ja 25. Pred týždňom sa stalo, že som mu našla úplnou náhodou správy (konktrétne 4000 správ za obdobie nejakých 3 mesiacov). Pre mňa to nebolo nič lichotivé.

Po jeho presviedčaní, že o nič neide, že to 18ročné dievča pre mňa nemôže znamenať konkurenciu, ktoré je od neho vzdialené 400km teda k ozajstnej nevere-fyzickej nedošlo... som mu dala šancu, resp. chcem vidieť "ako to všetko ľutuje".

Nájde sa niekto kto bol v podobnej situácii? Ja viem, že ma ľúbi, to človek cíti,,, bola to len zábavka z jeho strany?

Kristinkita_1

Fidelity
tou vetou si všetko presne vystihla. Ludia si neuvedomujú aké predstavujú sociálne siete zlo.
Čert aby vzal aj internet.
Naši rodičia si písali listy a prežili aj bez telefónu a internetu. A my? V každej resp. možno každej druhej hádke je pôvod niekte v technike...

Kristinkita_1

Je mi jasné, že 18stka je konkurencia. Ja som to nikdy netvrdila. To sa ma pýtal on. Ved vo vacsine prípadov chlap ujde za mladšou.
Len otazka je, či ta mladšia bude chcieť aj o pár rokov pri sebe starého chlapa.

Fidelity

danielaaa - som na tom pravdepodobne podobne.. tiež som musela riešiť viackrát, teraz je relatívne kľud, ale to semienko nedôvery je tam stále a len čaká kedy vyrásť.. a on to samozrejme nechápe, ešte aj takým ublíženým hlasom vie povedať, že mu mám trochu veriť.. nemal to posrať no.. vždy sa ho snažím doviesť na tú cestičku ako by sa cítil, keby som si ja vypisovala s chalanmi, aj povie, že by mu to vadilo a o pár dní je to hrach na stenu.. a hoci už nepíše nejaké sprostosti, darmo.. ja som ten typ človeka, čo druhého ctí a vzťah má u mňa obrovskú hodnotu, snažím sa nerobiť nič takéto, aby mu neublížilo a môj mozog jednoducho nechápe, prečo z x priateľov na FB vypisuje práve babám a ešte k tomu takým, s ktorými niekedy niečo mal/chcel mať.. pochopím, že raz za čas si človek môže povedať hm, ktovie ako sa má ten a ten a napíšem.. ale aby niekomu vypisoval v každej svojej voľnej chvíli.. tak čo odo mňa čaká, že sa budem tváriť, že mi to nevadí a verím mu? presne ako hovoríš, nikdy človek nemôže vedieť, kedy to prejde od písania do inej fázy..
môj bývalý bol ako med, ako baránok.. a ako to skončilo? vypisovaním na pokeci, na icq.. vyžalovávaním sa kolegyni v práci, až to skončilo neverou a odľúbením sa.. a ja som bola nakoniec tá sprostá a on chudáčik..
takže teraz.. dôveruj, ale preveruj.. internet a soc. siete sú väčšie zlo, než si ľudia dokážu pripustiť.

jajka001_

čo myslis, koho si predstavoval po veceroch? ju. to je to iste akoby to s nou robil. nie je to nevera v pravom zmysle slova ale je to nevera, lebo lubi viac ju
hlupe je, ze v reale by im to mozno vobec neklapalo :)
a toto ti moze spravit zas a zas. lebo ty mu to odpustis.
mala by si mat svoju hrdost a poslat ho za tou sladkou 18kou, nech si ju uzije nazivo

jajka001_

asi nenasiel vhodnu. zas kazdy nie je taky ze skoci po hocijakej.
myslim ze 18ka kludne moze byt konkurencia, preco nie. dievca v rozkvete. a ak ju aj fotil, asi je naozaj pekna.

Kristinkita_1

Hm, aj toho som si vedoma, ze ked sa uz rozhodnem, ze mu to jednoducho neprepacim, musim nabrat veeeelmi vela sily a odvahy.

Vies, ono ked ty nedas chlapovi to co vyzaduje, a to o co ta stale prosi, je jasne, ze sa bude utiekat k niecomu inemu.

Takze tuto je namieste, aby som si tu vačšiu časť viny priznala. Keby som ja bola taka ako ma byt zena vo vztahu, nedopadla by som tak ako som dopadla.

jajka001_

aha sorry citam ze neslo len o nevinne vykecavanie. no, asi ta az tak nelubi, ked bol tohoto schopny. ak by mal moznost, podvedie ta.