Niekto ochotný na pokec, kto zažil neveru?

Príspevok v téme: Niekto ochotný na pokec, kto zažil neveru?
Kristinkita_1

Neviem, či sa dokážem správne vyjadriť. S priateľom som takmer rok. Má 29 rokov, ja 25. Pred týždňom sa stalo, že som mu našla úplnou náhodou správy (konktrétne 4000 správ za obdobie nejakých 3 mesiacov). Pre mňa to nebolo nič lichotivé.

Po jeho presviedčaní, že o nič neide, že to 18ročné dievča pre mňa nemôže znamenať konkurenciu, ktoré je od neho vzdialené 400km teda k ozajstnej nevere-fyzickej nedošlo... som mu dala šancu, resp. chcem vidieť "ako to všetko ľutuje".

Nájde sa niekto kto bol v podobnej situácii? Ja viem, že ma ľúbi, to človek cíti,,, bola to len zábavka z jeho strany?

blondula

4000 sprav ?? moj muz a aj jeden byvaly si tiez takto pisali,sice z druheho kontinentu,ale pre mna to v tom momente bola "nevera".i ked viem,ze k fyzickemu kontaktu vobec nedoslo,ale dovera klesla natolko,ze laska z mojej strany zamrzla ako cencul a roztopil ju po case az iny muz :DDD akoze aby si moja "laska" pisavala veci take,ze sa mu ta k(v)ocka paci a skoda,ze je daleko a podobne chujoviny... nie som padla na hlavu !! a mohli mi potom slubovat hory-doly !!! ja neviem,ale u mna aj ked som zalubena po usi a clovek ma sklame napriklad tymto,tak hned sa odlubim a vobec sa nemoze stat,zeby som este aj vyplakavala ci som urobila dobre! jasne ze som urobila dobre !!! :DD

jajka001_

net je velmi zradny. kym ho mate doma, bude v pokuseni sa tam utiekat ked bude mat problem. otazka je ci by ti vadilo, ak by sa takto vykecaval s kamosom.

Kristinkita_1

Ani ja nie som bez chyby a to si priznam. Nema zmysel sa teraz obvinovat, ale aj ja som si ho mala lepsie strazit. Ja som vedela, ze ho mam, ze uz nemusim lasku ziadnym sposobom prejavovat. A to bola chyba. Práve vtedy ju má človek naplno prejaviť, abyy ten dotyčný už nemusel nič a nikoho vyhľadávať.

Ale aj tak nato nemal dovod. Pisali si hlavne, ked sme sa my dvaja pochytili. On sa potreboval vykecat - co je bezne, tak sa ozval jej.

Kristinkita_1

Myslíte si, že ked niekto úprimne oľutuje chybu, viac ju neurobí???

Môže sa nalomený vzťah z lásky obnoviť?

danielaaa

mmm mna moj dostava do takychto situacii bezne, sice od poslednej co sme si sadli a poriadne porozpravali (jun 2011) co som chcela od neho odist, som mu uz nic nenasla, ale pise si stale, ibaze to maze aby som to uz nikdy nenasla, nikdy nevies ci od reci a pisania prejde aj k niecomu inemu, robi to vela chclapov, maju frajerku su stastni ale potrebuju namotavat aj ine..... od prvej takejto spravy sa moj vztah k nemu riadne zmenil, nedoverujem mu a on to nechape, tazke no :)

xxxxxxxxxxxx

to mi pripomina mojho byvaleho. bol u mna na pokeci ja som si sadla k nemu a on predomnou otvoril rp neviem ci mu nezaplo asi kto mu pise ale ked som si ju precitala tak ma to tiez podobne ranilo. Boli tam sexualne dohady...Zacal mi plakat ze to nic to len tak pokecovo a ze len mna miluje...neskor som zistila ze ma podvadzal. Takze vela stastia nebud hlupa ked takto vyuziva tvoju neprijemnost, len tak z nudy to urcite nebude. Inak by skypoval z tebou a prezeral si tvoje pradlo...

Kristinkita_1

Môj priateľ je fotograf. 5rokov pracoval v BA ale kvôli mne, aj kvôli sebe sa presťahoval na východ, pretoze tu chce mat atelier. Ju raz fotil.Tak sa spoznali. Odvvtedy ju vraj nevidel.
Teda ja nepoznam jej kamaratov. Jediny nas spolocny kamarat je moj priatel.

darkdark

a ked ma ta baba 18 tak moze cestovat na VS. radikalne riesenie asi nie je na mieste.. mozno potreboval skutocne len rozptylit. kto je ta baba? ved na fb sa neprida len tak hocikto ako na pokeci. asi by som si ju trocha preklepla po znamych a potom zvazila co dalej. odkial ju pozna?