neskutocna ziarlivost

Príspevok v téme: neskutocna ziarlivost
ziarlivka

ahojte...tak v skratke,mam ozaj uzastny,krasny vztah.No som povahy,ziarlivej povahy.Priznam sa,ze obcas ziarlim aj na vlastnu sestru mojho priatela :( dnes bol ten dalsi problem....bola som s priatelom vo fitku,a on sa prihovoril jednej slecne,ktoru obaj pozname,no ale proste ona tam mala svoje decka a on sa jej isiel nukat ze jej posle recepty pre mal a tak...ja som mala take tlaky,no neskutocne...o to na mne potom uz videl ta si klakol ku mne ale ja som povedala ze som si prisla zacvicit a nie vykecavat sa.Na to sa on z v podstate ako keby urazil,a zlaty klinec bolo ked ta slecna -matka tych deti povedala priatelovi nech jej pride pomoct odcvicit hrudnik...ako nedotykal sa jej,stal za nou a daval pozor na cinku....ta zensa vedela ze mi spol chodime... teraz ja ako debil som mu chcela ,,prepacit,, alebo ako to nazvat aby sme sa opat dali do normalnej konverzacie ale teraz je on tay podrazdeny,ako keby som mu liezla na nervy,co je dost mozne a necudujem sa:( aky mate na to nazor vy????

ako sa mozem vhnut takemu ziarliveniu ?:(

Maoam

tak si mozno myslel, ze je este formovatelna :-)a niektori chalani letia na podstatne mladsie baby, zaucaju ich a tak :-DDD

tpch

nefinka, nemaj obavy, urobi mu zopar nezmyselnych scen a bude po laske (za predpokladu, ze jej priatel je dusevne normalny).

konik111

ja myslim ze kazdy ziarli trocha, alebo aspon vacsina ludi obcas, na nieco, a podla mna to nemusi znamenat odraz nizkeho sebavedomia, ale to co pise ziarlivka je extrem to uznavam

tpch

ziarlivka, mas to v hlave totalne pomiesane :-D Samozrejme som bola zalubena, a nie raz, ale co akoze dosiahnes nejakymi scenami? Len sa mu sprotivis. Ked cloveka naozaj milujes, tak mu:
1.DOVERUJES
2.NECHAS MU ISTU, POMERNE VELKU MIERU SLOBODY
Inak budes vzdy len ta ziarliva, obmedzujuca, hystericka chudera.
Si este rozmarne decko putajuce na seba pozornost...mozno dospejes, mozno nie. Nejde o vek, ide o vnutorne vyrovnanie sa so sebou a so svetom.

alenka_maxova

nie je ziarlivost ako ziarlivost. Hlavne to s nou netreba prehanat. Ja byt matkou 2 deti, som vo fitku, nikdy by som si nedovolila poziadat dakeho chalana, ktory tam je este so svojou babou, aby mi pomahal. Ale hold, su aj take zeny, ktorym je jedno, ze mas chlapa a ze niektore veci sa prosto nehodia. Zazila som to, ale nikdy som to neriesila ziarlivostou, ak to bolo prilis vazne, vyriesila som si to s danou osobou. Ty si davaj vsak bacha, aby si nezacala ziarlit aj na to, ked pozdravi svoju mamu :D :D

Maoam

ziarlivka: ale proste to nejde vygumovat zo sveta vsetky ostatne zeny, aby si ostala sama jedina zena pre jeho oci, chapes?

ziarlivost nema nic s laskou, je to cista majetnickost a odraz nuloveho sebavedomia