Svadba

aj_my

Zvedavaa: lebo oficialny termin je 16.6.2012, tymto civilnym sobasom o ktorom vieme len my a svedkovia sme v statuse"vlk syty,aj ovca cela" :-)

Zvedavaa

nie, ja to chapem, stacilo povedat ze kvoli viere.. aj my sme mali mat povodne svadbu v kostole - kvoli atmosfere :D ja veriaca som..

3nttt

Zvedavaa niekomu zalezi na tom mat svadbu v kostole.pre mna to tiez nebolo dolezite ale chapem aj ludi ktori to tak chcu :)ty asi veriaca nejsi takze ti to pride zbytocne.ale pre tycch co veria to dolezite je.nech maju svadieb aj 100..sak si to oni cvakaju :)

aj_my

Zvedavaa: lebo cirkevny sobas chceme - z vychovy nas oboch, to ti asi ako vysvetlenie stacit nebude, jednoduchsie bude, ked pochopis, ze to je kazdeho vlastna vec, rozhodnutie a nebudes patrat po vyznamoch pocinania:)Kazdy par ktory si to zariadi tak ako my, ma na to svoje dovody:)

Zvedavaa

aj_my Ale naco potom bude este dalsia v juni? My sa berieme v juli len na urade a tiez chceme len malu s najblizsou rodinou.

aj_my

Zvedavaa: nehladaj v tom vyznam, proste sme uz nevydrzali a chceli sme byt manzelia o nieco skor. A aj sme si tym splnili nasu predstavu o svadbe, mala, rychla, bez tradicnosti:)

Zvedavaa

aj_my Toto som nikdy nechapala a ani nepochopim, aky je vyznam mat najprv svadbu na urade a potom v kostole, nestacilo mat len jednu? A urcite nebudes mat ziadny iny pocit ani po tejto svadbe...