Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nemozem vecer zaspat

Príspevok v téme: Nemozem vecer zaspat
lulaaa

som zvyknuta na nocne smeny a teraz som zmenila zamestnsnie,a tam robim denne,a neda sa mi vecer zaspat,najskor zaspim okolo 2 v noci a potom sa mi strasne tazko o 6 vstava do prace:( neviem co mam s tym robit,skusala som aj caj na spanie ale nezabral,a lieky do seba cpat nechcem...vie niekto poradit co robit??

J111

Ja beriem aj lieky a nič sa nezmenilo, akurát spím potom tvrdšie. Neviem, čo mám robiť?! Musím si dať predpísať asi silnejšie lieky, ale neviem, či dobre spravím, lebo si potom na ne zvyknem a zase budem mať problém zaspať. Ani neviem, z čoho to je. Fakt na nervy! Jak keby som každý deň slávil Silvestra.

psdt

Bola si dlho zvyknuta na iny rezim takze je normalne ze chvilu potrva, kym sa ti to upravi. Myslim ze tvoj problem je aj v tom, ze ked si lihas do postele hned myslis na to, aka budes unavena ked nezaspis co najskor, a obavas sa o stratu zamestnania. Odporucal by som uvolnit sa, ber to takto - ked nezaspis aj celu noc, neboj v praci to aj tak vydrzis (za to ze si par dni unavena ta nevyhodia) a navyse z prace prides taka unavena, ze zaspis aj o 10. Nemysli na to ze nespis, pusti si film, citaj knihu kym ti neodkvacne hlava. A hlave sa nestresuj ze budes nevyspata - to je hlavna pricina nespavosti.

lulaaa

aj mna z toho boli hlava,potom som v praci unavena a nedokazem sa sustredit,som zatial v skusobnej dobe a bojim sa ze ked si to sefka vsimne tak ma vyhodi:(

blondula

spavat v noci nemozem ani ja :-((( cez den sa mi spat vobec nechce,vzdy ma chyta spanok,ked maly vstava poobede :-( a vecer nemozem zaspat a k tomu sa mi aj maly casto budi :-(( bolieva ma casto hlava z toho vsetkeho...