Pribrala som na 105kg

Príspevok v téme: Pribrala som na 105kg
Lucka666

Ahojte, mam 21 rokov, chodim na vysoku skolu. Celu strednu skolu som mala 70 kg (pri vyske 175 CM), nosila som veci M (no proste mala som peknu postavu), od posledneho rocnika na strednej som pribrala a teraz mam 105 kg. Robim co mozem- vyskusala som vsetky diety, cvicim, nejem pecivo, vela zeleniny ovocia. Uz som zufala. Zdravotne problemy (stitna zlaza nemam). Pomozte, poradte.

maruska123

xy presne ako pises...

a snaz sa uplne vynechat sladkosti, radsej si daj ovocie miesto toho, ked uz...a necukri (caj, kavu)..to je strasny zlozvyk

a taktiez obmedzuj soli, pretoze tie zadrzuju vodu v tele

pi vela vody, prip nesladene caje

Lucka666

nie, stitnu zlazu mam v poriadku, bola som na testoch. Antikoncepciu som vysadila pred rokom aj stvrt. Cvicim kazdy den, park krat vynacham, 45 min denne na stroji (orbitrek)

xy:)

jj.. moze byt, v podstate treba dodrziavat vyzivne ranajky, bohaty obed, a lahka vecera, plus pomedzi to nieco. a neni mozne ze clovek neschudne

maruska123

xy to s tymi sacharidmi je pravda, ze by sa mali jest prevazne doobeda a na obed..ale mam taky pocit, ze su tym myslene sacharidy ako zemiaky, ryza, pecivo, obilniny atd atd

na veceru by sa mali jest prevazne bielkoviny

ale nemyslim si, ze ked si da baba ovocie aj poobede, ze je to nejaky extra problem

xy:)

dieta nie je riesenie, co cvicis, ako casto cvicis? keby som jedla to, co ty, tak som hladnaaaaa. zakladom je urobit si nejaky research potravin, ktore maju ake kalorie. zevraj sacharidy doobeda sa jedia, neviem, ja jem ovocie cely den, a vobec ovocie neratam vobec ani ako jedlo. kusok ananasu nemozu byt ranajky preboha. a hlavne, nevaz sa niekolkokrat denne, vaz sa raz tyzdenne. nestresuj sa z vahy zbytocne.