Pribrala som na 105kg

Príspevok v téme: Pribrala som na 105kg
Lucka666

Ahojte, mam 21 rokov, chodim na vysoku skolu. Celu strednu skolu som mala 70 kg (pri vyske 175 CM), nosila som veci M (no proste mala som peknu postavu), od posledneho rocnika na strednej som pribrala a teraz mam 105 kg. Robim co mozem- vyskusala som vsetky diety, cvicim, nejem pecivo, vela zeleniny ovocia. Uz som zufala. Zdravotne problemy (stitna zlaza nemam). Pomozte, poradte.

maruska123

podla mna mas jest viacej ale zdravych veci..napr daj si obed kopcek ryze s masom a dotlac sa zeleninou..ta zelenina ti neuskodi urcite..urob si velku misu salatu a zjedz ho s tym.....a na veceru skus bielkoviny (cottage, tvaroh, maso,strukoviny, mliecne vyrobky, ryba) plus zelenina

Lucka666

dam si sytejsi obed a rano sa postavim na vahu a je mi do revu - kilo, dve naviac. takze mam jest viacej? a nepomoze nejaka dieta? vsetci teraz drzia nejaku 13 dnovu, 90 dnovu...

maruska123

a snaz sa jest celozrnne veci-ryzu, cestoviny, obilniny atd..mozes jest aj pecivo, ale v normalnych mnozstvach

ze nejes pecivo, nema vobec vyznam

maruska123

podla mna jes malo..hlavne na ranajky, musis mat nieco vyzivnejsie, pretoze potom sa ti bude spomalovat metabolizmus

na obed jedz skor sacharidy + zelenina+ trocha bielkovin, na veceru sa snaz bielkoviny so zeleninou, pripadne s trochou sacharidov

moja, z pizze nepriberies urcite 2kg, na pribratie 1kg tuku musis dodatocne prijat dodatocne nejakych 10 000kj..

proste na tvoju vahu jes strasne malo, preto nechudnes

Lucka666

ranajky vzdy ovocie - jeden kus (napr. banan, kivi, kusok ananasu, jablko). Desiata ako kedy - ak hej tak tiez ovocie alebo zelenina - jeden kus. Obed mavam bud zelenina, alebo iba maso, alebo iba strukoviny, alebo iba zemiaky, snazim sa to delit. A vecera podobne. pecivo nejem vobec, sladke malo, nepijem sladene vody. ja neviem co sa deje!!! nechapem to!!! a ked zjem napr. pizzu s kamaratkami tak priberiem 2 kila.