90-dnova dieta

xxxxxxxxxxxx

ninuska urcite sa nevaz kazdy den lebo zblbnes ako ja :-))) akonahle neslo kilo dole alebo islo vysie salela som hihi :D fakt staci raz tyzdenne alebo ked chces byt velmi prekvapena tak raz mesacne alebo raz za dva tyzdne sama si to urci. Ja som po dvoch tyzdnoch dala vahu prec lebo mi uz z toho svihalo a len som sa merala nie vsak kazdy den a na centimetroch to bolo pekne vidno ako mi z brusiska ubudaju cm. Tam islo vyse 20 cent. prec. No mna teraz caka skuskove tak tu budem na nete asi pomenej ale urcite sa ozvem :-)

Ninuska19

a ako casto sa zvyknes vazit? raz tyzdenne? aby som vedela ze kedy sa mam. takze ak zajtra je bielkovinovy den tak bud. tyzden piatok sa mam vazit?

xxxxxxxxxxxx

ninuska mozes mi dat svoj mail napisem ti aj tam, aj ked uz si zalozila novu temu myslim si ze este par bab urcite sa prida a budu pisat tu :-)

xxxxxxxxxxxx

da sa :-) ale snazila som sa ju dodrziavat presne, a chlieb som sa snazila vynechat a na UH som na veceru sladke nejedavala iba sem tam z listkoveho cesta s medom ked mi chybal cukor :-) a mozno by som zhodila aj viac ale asi dva tri krat som bola na zurke ten alkohol narobil saraptu vaha sa vacsinou zastavila a este kilo aj pribudlo po nom...

xxxxxxxxxxxx

da sa :-) ale snazila som sa ju dodrziavat presne, a chlieb som sa snazila vynechat a na UH som na veceru sladke nejedavala iba sem tam z listkoveho cesta s medom ked mi chybal cukor :-) a mozno by som zhodila aj viac ale asi dva tri krat som bola na zurke ten alkohol narobil saraptu vaha sa vacsinou zastavila a este kilo aj pribudlo po nom...

xxxxxxxxxxxx

tiez tak ako ty mozno aj 25 by bolo dobre. ja som uz touto dietou pred troma rokmi schudla 17kg za dva mesiace dietu som vsak nedokoncila mala som nejake problemy tak som bohuzial nabrala kila spat plus aj nieco na viac :-/