Zmätenosť

Príspevok v téme: Zmätenosť
vreck_44

Bol by som rad, keby ste napisali svoj nazor pripadne vase podobne skusenosti...problem je v tom ze priatelka a vlastne aj ja sme zmateni, sme spolu uz dlhsie a v poslednej dobe nam to neklape, hlavne z jej strany, najprv som bol nastvany na nu preco je taka, ale teraz ked uz sa na to pozeram triezvejsim pohladom, nemam jej co vycitat lebo obcas zacinam pocitovat tiez neistotu...ako to prekonat? ako vobec viete ze clovek s ktorym ste teraz je ten pravy? ja ju mam velmi rad ale na druhej strane ma tiez zacalo trochu ´desit´ ze som moc namotany a ze uz by som s nou mal byt cely zivot, mavate podobne pocity ty co ste s niekym uz dlhsie?

Podobná

Natuša , on sa cíti ponížený , keď vie , že ho tvoja rodina nechce . Možno sa hanbí za tú svoju rodinu , cíti sa trápne .Môj známy bol v podobnej situácii , až keď bol starší a postavil sa na vlastné nohy , tak sa zbavil pocitu menejcennosti , následne sa zlepšilo aj jeho manželstvo .
Maoam , mala som vtedy 18 , no aj mne bolo zo seba zle , práve preto som ten vzťah skončila :-)
Dnes má on šťastné manželstvo a mne bolo urobené to , čo som ja urobila jemu :-(Takže božie mlyny melú ....

natusa42

podobná
tak to je smutné,že si ho podviedla,nebolo ti ho ľúto ?
je dobré,že si sa s ním rozišla ...teraz už chápem asi veci :)

rodina,rodičia,moji sú ostro proti našemu vzťahu,neznášajú ho ,že nie je pre mna a tak,nemôže ani knám chodiť,lebo ide o jeho rodinu -má veľmi blbú rodinu -nenormálnu :(:( a ja sa tiež toho bojím ..vieš ..a v tom je celý problém

Podobná

Ano , je to smutné , ale aj fyzicky .
Ako by som skúšala , ako ďaleko až dokážem zájsť :-O
On sa o tom nedozvedel ... A ja som už neskôr nemala potrebu si týmto spôsobom niečo dokazovať .
Rodina , rodičia ?

natusa42

podobná akoze bokovky ..fyzicky ?:Oci ?
to is teda partner nezasluzil,ked bol taky uzasny,uf ,nebolo ani to pekne,ked si s nim zametala :( to ja nedokazem robit ..i ked triez by sa mi rozdal ten partner ..
no nas vecny problem su rodiny :(

Podobná

natuša 42 , rozdiel je , že vy máte problémy , my sme nemali.
Môj problém bol , že on sa mi vždy prispôsoboval , urobil , čo som si zmyslela a ja som s ním mohla zametať . Čo si on samozrejme nezaslúžil , lebo to bol inak inteligentný , sympatický človek . Išlo asi o to , že on ma miloval , a ja jeho ani nie :-( Bola som v tom vzťahu 3 roky , až som definitívne pochopila , že láska už nepríde a ak to ukončím , bude to bolieť , no pre neho to bude nakoniec lepšie .
Neviem , aké sú vaše problémy ,preto ťažko povedať , či urobíš dobre , ak to s ním skončíš ... Z toho ako píšeš mám skôr dojem , že ťa ten rozchod s ním čaká .
Ja som nemala nikoho konkrétneho vtedy vo výhľade . No pravda je , že aj počas toho vzťahu som mala nejaké bokovky , čo samo o sebe dokazuje , že nemalo význam s ním byť .

natusa42

podobná nie nie je mi súdený :( nemôže byťž -celý svet je proti nám,všetučko ..myslela som si v minulosti ( ked som s ním začala chodiť),že je ten pravý,bola som o tom na 99% presvedčená,lebo som si myslela,že je dokonalý chlap,ktorý nemá ani jedinú chybičku,som bola úplne Paf donho,zbožnovala som ho,ale teraz ?:( všertkému je akosi koniec..ale nie kvôli mne žiaľbohu-kvôli nemu a okolnostiam :(
uf,to teda je poriadna guráž,čo si mala ..ja by som to asi nedokázala,i ked viem,že by som mala ...a koľko ťa takto prosil na kolenách ?ako si dokázala odolať ?čo si už mala vo výhlade iného,či ako ?lebo dobre tomu nerozumiem .--ja by som to nedokázala :(asi som slaboch

a čo sa týka môjho vzžťahi,v skratke -bolo všetko úžasné,prvého polroka,potom prišli vážne problémy,nie však v našom vzťahu,ale v našom okolí /nejdem podrobnejšie hovoriť/ ,ale vážne seriozne problémy sú to na jeho strane,ja si preto neviem s ním predstaviť buducnost,rozišla som sa s ním teraz v lete,ale on /tak ako ten tvoj/,prosíkal,na kolenách ,vypisoval mi,vyvolával,ja chudera slabá som mu podľahla a ulutilo sa mi ho -a aj ja som popravde jeho potrebovala,lebo mi chýbal --ale teraz ?zase je to peklo pre mna -niekedy ho nemôžem ani vidieť,niekedy zase mi chýba,je to strašne tazké u mna :/:( stále myslím na to,čím mi ublizil,co sa medzi nami stalo,a nedokazem s tym zit asi :(:( tazi ma to,lebo ja som mala take predstavy o vztahu / je moj prvy/,ze bude vsetko dokonale,ze ked uz raz najdem toho praveho,tak bude uchvatny,ze bude nas vztah genialny-viem naivka...ale teraz,kedze sa mi vsetko rozpadlo,tak neviem s tym zit,mam z toho psychicke rpoblemy atd :(:( moj zivot je teraz hrozne tazky :( -viem,ze on mi uz nie je sudeny..uz NIE ...aj ked som si to skoro rok myslela,ale nie ...osud sa s nami spinavo hrozne zahral ...a najma so mnou

Podobná

Natuša42 , bolo to dávno , a ja som taký nekonfliktný typ , no ten rozchod som zvládla tvrdo , aj keď chodil a prosil na kolenách ...Sama neviem , kde som na to vzala guráž :-)
Možno , to tak proste malo byť ...a u teba to zasa má byť takto :-) , možno je ti predsa ten tvoj súdený :-)