Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Anke po vysadeni hak, zmizne? A za ako dlho?

Príspevok v téme: Anke po vysadeni hak, zmizne? A za ako dlho?
lisa28

Ahojte, chcela by som sa spytat ci mate niekto skusenosti s akne, po vysadeni antikoncepcie. Som si ista ze ano, precitala som si uz na mnohych forach, ze takmer kazdej babe sa to vyhodi. Dokonca aj takym, co pred tym akne nikdy netrapilo. Nikde som sa vsak nedocitala ci im to napokon aj zmizlo. Antikoncepciu som vysadila asi pred 4mesiacmi. Mam 18rokov. Problemy s akne som mala pred uzivanim, takze som trochu ocakavala ze sa to vrati. Aj ked do poslednej chvile som dufala:) Chcela by som teda pocut nejaku vasu skusenost. Viem ze telo sa musi precistit, HAK som brala asi 3roky, len by ma zaujimalo ako dlho to asi trva. lebo uz to si dlho nevydrzim!!! dakujem:)

liliiiiii

mne sa akné vrátilo po 6 mesiacoch od vysadenia.. teraz po 9 mesiacoch sa mi zdá že to trochu ustupuje... ale fakt len trochu

jankaaaaaaaaa

zalezi aj od toho aku hak si brala.
akne sa ti zhorsi prechodne .. na dva tri mesiace, potom sa vrati do takeho stavu ako bolo pred uzivanim

darkdark

Ahoj, no uvidis, mne sa to velmi nezlepsovalo veru... som sa vyhadzala a trvalo to par mesiacov, lenze ja som mala problemy aj pred uzivanim HAK, tak mozno preto. nedavno som si nasla kozmnetiku co mi pomohla, nepreslo by to same. ale tiez som po vysadeni zhanala info a vacsine bab to preslo - tak snad budes jedna z nich :)