Ľúbim ho, ale...

Príspevok v téme: Ľúbim ho, ale...
hruška1233

Môj priateľ je azda najlepší na svete. JE pozorný, nežný, milý, slušný, nepije, nefajčí, v sexe nám to poriadne klape, takmer vždy máme orgazmus spoločne...Jediná chybička je, že on absolútne, ale ani trošku nie je romantický typ. Nedokáže mi dať najavo svoje city, ťažko sa mu aj vysloví moje meno krajšie (Zuzana -Zuzka) ...aj "milujem ťa" znie od neho akosi cudzo, vynútene. Chýba mi niečo romantické, niečo pekné. Prečo moje kamošky dostanú napr. na výročie pekné náušnice, alebo romantickú večeru.. a ja vždy len niečo užitočné..nejakú praktickú vec.. nemám od neho ani jeden kvet za celí dva roky. Už som mu to povedala neraz, ale tak on inak nevie. nemáte nejaký tajný recept?

*inko

to musi byt skvely chalanisko, takych praktickych ludi ja mozem :) nevymyslaj, a bud spokojna...mne by ta romantika nechybala

blondula

dotahovacky su fakt "mile" :D moj bol teraz na sviatky doma a som mu ukazovala,ze co nas maly uz vsetko vie a som sa ho opytala ze "Leusko,de mam mamina nostek" ?? a moj sa na mna kukol a sa ma spytal: "nostek" ?? obaja sme vybuchli smiechom a ked ma to preslo,som sa vazne kukla a ma vystiskal :DDD aby sme sa rozumeli,ja stale tvrdim,ze mam dlhy nos :DDDD ale az taky strasne dlhy nie je.... :P

jajka001_

atmosferu tym nepokazim, my sa takto bezne dotahujeme a nemyslime to vazne. neurazilo by ma to ALE nesmelo by to ostat pri tom ze pivo je lepsie:)
aj ked mozno je:D

hruška1233

No čo ja viem.. ja sa nezvyknem uraziť, lebo viem, že to nemyslel zle, ani vážne.už sa trochu poznáme. Ani by som nechcela kaziť atmosféru kyslým xichtom, keď sa všetci smejú. Maximálne sa tak potmehúdsky - vyčítavo naňho pozriem a on zvykne vtedy žmurknúť jedným očkom.

jajka001_

heh no to s tym pivom bolo trochu ...blbé
ak by toto povedal ten moj, hodila by som na neho kysly ksicht a on by sa zaškeril a pritulil si ma a povedal ale nee a niečo pekné

darkdark

no tak mu povedz ze by ti to mal castejsie hovorit, lebo ti to chyba. sviecky asi tazko ale aspon nieco. inu cestu nevidim.. jeho to asi ani nenapadne. moj je v tomto dost podobny.. a nikdy nepochvali ako vyzeram ani nic.. a lepsi takyto ako nejaky dilinko co by ti fnukal ze mu malo hovoris ze ho lubis, ze si hoo malo vsimas a tak, sestra takeho ma a to by SI NECHCELA :)

hruška1233

Noo, mne to dvakrát nevyhovuje, ale je to aj tak pekné. Zas mu nemusím kričať nejaké povzbudzovacie heslá, lebo on presne vie, čo sa mi páči.

hruška1233

Videla som ho dávnejšie, už si nepamätám presne čo tam bolo :)
A napríklad, aj keď mu ja poviem niečo milé, tak on to zakaždým prevráti na žart.. už to pre mňa aj prestáva pyť také vtipné. Názorná situácia z pizzérie:
Jeho kamarát mu hovorí:
" Tebe je tak dobre, že máš takú dobrú priateľku!"
Na to môj priateľ: " Ale kdeže, to preto mi je tak dobre, že mám také dobré pivo!"
:)