Ľúbim ho, ale...

Príspevok v téme: Ľúbim ho, ale...
hruška1233

Môj priateľ je azda najlepší na svete. JE pozorný, nežný, milý, slušný, nepije, nefajčí, v sexe nám to poriadne klape, takmer vždy máme orgazmus spoločne...Jediná chybička je, že on absolútne, ale ani trošku nie je romantický typ. Nedokáže mi dať najavo svoje city, ťažko sa mu aj vysloví moje meno krajšie (Zuzana -Zuzka) ...aj "milujem ťa" znie od neho akosi cudzo, vynútene. Chýba mi niečo romantické, niečo pekné. Prečo moje kamošky dostanú napr. na výročie pekné náušnice, alebo romantickú večeru.. a ja vždy len niečo užitočné..nejakú praktickú vec.. nemám od neho ani jeden kvet za celí dva roky. Už som mu to povedala neraz, ale tak on inak nevie. nemáte nejaký tajný recept?

natusa42

nechápem,si protirečíš poriadne,na jednej strane je milý,pozorný a nežný ?a na druhej nie je romantik ?:D to sa trošku vylučuje,nemyslíš ?

moja,ver mi ,toto je lepšie...bud rada ..ja zase dostávam každý týžden kytice,už mám doma niekedy kvetinový stánok,a už mi lezie krkom aj ušami

Maoam

a ty mas kolko rockov?

stokrat lepsi takyto prakticky chlap, do zivota podstatne pouzitelnejsi ;-)

co sa darceka tyka, ak si zelas nieco konkretne, tak mu to povedz otvorene, normalne si to zazelaj, zrejme len cakas, ale on ti nevie citat myslienky