mám problém

Príspevok v téme: mám problém
bez teba

Bol som vždy normálny a slušný a od rozchodu som jak vymenený som agresívny zabíjam čas v herniach a dostal som sa do nelegálnych vecí a súčastne mám problémy aj zo zákonom a asi pojdem aj na súd pretože od kedy je koniec som úplne mimo nemám strach z ničoho a všetko mi je jedno proste som stratil zmysel života a rútim sa na samé dno

bez teba

nebola prvá ale ale prvá skutočna láska a je to už asi 7 mesiacov a mám 21 a nedusím to vsebe len ja už fakt neviem ako dalej ale mám taký pocit že ani nechcem ist dalej ja fakt neviem skúšal som už všetko ale jedine čo mi pomaha je ked ju vidím alebo počujem a nemá to konca ked už si myslím že je to už zamnou tak to je len klam ničím sám seba a to je natom najhoršie že to viem a nič nerobím ako keby som sa chcel sám zničit

my-eye

Koľko máš rokov ? jedno dievča nieje celý tvôj život aj keď veľa ľudí to tak berie.. a ako dlho prešlo od toho rozchodu ? pokial si si uvedomil že robíš zle veci a si neovladatelny tak je vlastne dobré že si si to uvedomil , skús psychologičku alebo sa niekomu vyrozprávať čo ťa trápi.. možno to len dusíš v sebe a nechces priznať že je to tak