Bratranec a sestranica, je to incest?

Príspevok v téme: Bratranec a sestranica, je to incest?
niccol

bratranec a sesternica sa nikdy nepoznali vydeli sa po 18 rokoch a bum laska ako hrom !su spolu vyse 2 rokov a nevedia si bez seba predstavit zivot ...bojuju za svoju lasku..na jednej strane jedny rodicia to chapu alebo lepsie povedane je to tvoj zivot na druhej strane druhy rodiacia strpucuju zivot vyhraskami ... je mozne mat takyto vztah bez akehokolvek strachu ???je to trestne? alebo nie ...mam precitanych vela prispevkov ze su 100 ludi takto zosobasenych a maju deti ...viem riziko s detmi tam je ...moze sa teda sesternica s bratrancom zobrat pls o odpovede dakujem ....

J111

Ja chcem len dobre poradiť:D Ale radšej sa mojimi radami neriaďte, zle by ste dopadli, nie som zlomyseľný, len mám taký ciťák:D

maruska123

niccol zaraza ma, ze ked ti niekto napise, ze sa mu takyto vztah nepaci, tak sa silou mocou obranujes a urazas sa...

ako cakala si, ze ti tu kazdy napise, budte spolu, drzime vam palce? urcite nie...tak prijmi aj negativne nazory...a mozes ocakavat, ze sa s takymi nazormi stretneas aj v reale..a potom som zvedava ako to budes riesit