Ako je to možné?

Príspevok v téme: Ako je to možné?
Niky888

Chcem sa len spýtať ako je možné že jedna  žena 2 roky dokáže milovať muža ktorý ju  5krát  podvedie, ponižuje, klame a je  nespoľahlivý, a tiež citovo chladný? A čo  je to vôbec za chlapa ktorý sa iba zahráva  s citmy ženy ktorá ho ľúbi?  Okrem toho v dnešnej dobe je nespočetné  množstvo chlapov ktorý toto robia. 
To naozaj už neexistuje žiadny normálny 
chlap?

tpch

J111, takze tam mate zavrete obchody, posty, nefunguju lekari, lekarne, banky, mate zavrete restauracie, bufety, neodvaza sa odpad a podobne? nemate elektrinu a plyn, nedodavaju vam vodu? Zijete zo zasob?
Zvlastne, ze to este nebolo v spravach...

elliee

lebo zeny chcu istotu, a muzi vzruso a dobrodruzstvo,...

mmm..preto radsej ostavaju vo vztahoch co su onicom, maju strach vsetko zahodit, a byt chvilu sami, maju strach z neistoty, buducnosti, malo sebavedomia

muzi...neberu to az tak vaazne, hlavne dostatok slobody, neobmedzeniii, a vzrusa, neznasaju istotu, vtedy nastupuje rutina, nuda, ....tym padom....

zena to vyciti, snazi sa este viac, je mila, dobra, len aby bolo, a on si robi co chce, teda sprava sa k nej ako chce, lebo vidi zenin strach, a tym padom si ju menej vazi.....a viac je k nej horsi

staci sa zbavit strachu, vsak...zivot je nevyspitatelny,...hlavne zaujimat sa o seba ''dobre dievcatka'' :)

J111

Ono, "situácia" vo Vranove už ani "lepšia" byť nemôže. Tu už postupne prepúšťajú všetkých, či držia hubu alebo nedržia. Majitelia na to serú.

tpch

Keby ste leteli vsetci, tak by sa situacia obratila. Nemal by kto robit za malo. Drzite hubu a krok, vas problem :-D

J111

Ja neviem kto, ale mierne ma to naštvalo, hoci k tomuto fóru nemám samozrejme žiaden hlbší vzťah:D
Jednej pani až zle dnes prišlo z toho, čo som napísal:D Neviem, čo to až tak prežívala.
Že jedna pani si môže za to sama, že jej vymerali dôchodok 240 eur. Ja som z východu a tu sa robí takmer výlučne na dohodu o vykonaní práce. Mali by nejako regionálne znížiť odvody.
Poznám jedného dohodára, robí v kuse celý rok, ale pracuje na dohodu:DDD