Vraj neciti medzi nami chemiu

Príspevok v téme: Vraj neciti medzi nami chemiu
sklamanie

Od maja sa mi(23r) pacil jeden chalan (24r) s ktorym som sa zoznamila cez znamych na jednej party. Teraz na Silvestra sme sa dali dokopy. K prvemu kroku nam sice pomohol alkohol, ale ako sme si obaja na druhy den priznali, obaja sme to citili rovnako. Od Silvestra sme boli prakticky cele dni spolu, bolo nam skvele, presli sme si roznymi temami, hovoril mi, ze je stastny, ze ma stretol,ako som uzasna atd. Vcera okolo obeda bolo vsetko v poriadku, volali sme spolu a podvecer prisiel ku mne z tym, ze sa musime rozist, ze to chce skoncit pretoze vraj neciti medzi nami chemiu. Vraj je to jeho najtazsi moment v jeho zivote, ale ze to nie je to co by malo byt. Strasne to zabolelo a boli to doteraz. Po vsetkych tych vztahovych problemoch co som mala, som sa citila naozaj stastne, ze som s niekym ako je on, ze mame spolu tolko spolocneho. Nasi spolocni znami sa tesili s nami, ze sme to dali dokopy. Viem, ze tri - styri dni nie su to iste ako napriklad tri roky, ale aj tak citila som a citim k nemu vela. Napisal mi, ako je mu to strasne luto, ze som uzasne dievca a bude stat proti kazdemu, kto povie nieco ine, ale ako kamarat. Nerozumiem tomu. Vsetko bolo v poriadku a nahle behom par hodin to vsetko skonci

J111

Skús na toho somára použiť mágiu, nájdeš na nete, zaplatíš a bude všetko ok. On je len taký somárik, rieši chémiu:D Mal by sa viac starať o obrábanie políčka ako o vzorce lásky, ktoré nejestvujú.
Iným zase chýba iskra:D A to preto sa mi jedna baba tak uprene pozerala do mojich očú.