Nasi priatelia z Indie nam zase preukazali svoju lasku

lost

nj, v tom sa mi ta EU nepaci..
napr v USA to ak otak funguje.. teda tam je poriadny mix kohokolvek (rasa nerasa), ale tak myslim ze tam skor plati rovnaky meter na kazdeho.. ale nebol som tam, to len z pocutia..

atm

presne, farmarsky zakon a hned je obrovska cast problemov osetrena. len co by na to povedali ludia proti robote..;) ono vies, ide o to, ze vychodna europa vo vseobecnosti ma najvyssiu koncentraciu tohto etnika na svete. a v dnesnej dobe, otvorenych hranic a moznosti cestovania si toto musela zapadna europa nejak osetrit a tak prostrednictvom svojej hospodarskej a politickej sily presadil rozne sposoby ako stabilizovat toto etnikum co sa tyka jeho pohybu a potencialnej moznosti, ze by sa raz zbalili a hufne isli zit k nasim humannym zapadnym susedom.. ved to sa aj stalo co sa tyka rumunskych ciganov a videl si co sa stalo.. zrazu to uz nebol volny pohyb ludi po EU, ale pohyb "nepovoleny" a videl si ako urgentne boli rieseni.. v skratke- zapadu je lepsie financovat rozne aktivisticke a humanitarne organizacie vo vychodnej europe a tlacit na tamojsie vlady, nech vytvaraju tomuto etniku privilegovane a maximalne tolerantne podmienky, nez znasat daleko vyssie skody v pripade, ze dojde k stahovaniu..

lost

vidis, ak by henti napadnuti mali zbrane, tak by sa ubranili.. ja osobne za zbrane som.. lebo ak by niekto niekoho bezdovodne napadol, vzdy ma len 1 sancu a game over..

lenze u nas take pravo neexistuje :D jedine ak je lovek mafian, alebo politik.

mna by extremne zaujimalo, co by robila ochranka politika, ak by som sa dal do postavenia "boxera" alebo vytiahol noz. Silne pochybujem ze ochranka nosi nozik a stavim sa ze by vytiahli zbrane - no ale to je nelegalne :) cize teoreticky, by ma mali odskodnit za tento cin, lebo sa "neprimerane" branili..

to je nase krasne slovensko :)

lost

nj, v tom mas pravdu..
aj mne sa stalo zopar situacii, napr ze si cakam vonku s malym bratom a ide okolo a ze "co cumis?" a zacak sloven provokovat..
mal som milion chuti mu nieco povedat, ale kedze som mal pri sebe brata atd, tak som to neriskoval..

tak ja osobne by som vedel spat, ak by som sa obranil, aj keby to malo byt fatalne :)

teraz v amerike, ze 18 rocna matka zastrelila lupica.. tak sa mi to paci... pravo na ochranu zdravia, zivota a majetku..

a nie ako u nas :) u nas by vyfasovala tak 15 rokov mozno..

atm

ano vsade sa najdu nejaki asociali. u bielych nech ich je aj 20%. lenze problem je v tom, ze u romov je to asi 90% a to uplne smrtelne vazne, bez nejakeho prehanania. ked stretnes jedneho slusneho roma z desiatich, tak je to naozaj uspech. ono keby boli povolene statistiky v kriminalite na zaklade etnicity tak by sa to krasne potvrdilo, lenze to je samozrejme aj dovod, preco je to zakazane.. ti garantujem ze 90% romov je z pohladu zapadnej civilizacie a jej hodnot jednoducho asocialneho charakteru. proste nikdy sa nam neprisposobia, pretoze su geneticky natolko odlisny, ze to by si musel zmenit ich samotnu podstatu prirodzenost. kazdy sme nejaky a casto za to naozaj nemozeme, mne nevadi ani to, ze maju iny "zivotny styl" ale vadi mi to, ze ked uz tu ziju na nasom uzemi, ze sa proti nim nemozeme ani branit.

lost

atm
kedze poznam povahe medii, beriem to velmi opatrne..
a nikdy nemozeme odsudzovat 1 celu rasu, len pre par jedincov, ani pre 50%

v opacnom pripade mozem tvrdit, ze slovaci su
1. slapky (lacne zeny, lacnejsie ako inde)
2. retardi (vzdy volia tych istych, nezaujem o buducnost)
3. zavistlivci (zavidia ti aj farbu hovna)
4. mam pokracovat?

ale poznam aj slovakov, ktori tam nezapadaju

preto nemozem tvrdit, ze romovia, ci cigani su svine a spiny..

najskor madari, teraz cigani/romovia, kto to bude nabuduce?

myslim size media prenahaju, lebo zautocit moze na niekoho aj obycajny slovak (a aj sa to stava, biely na bieleho), cize myslim si, ze toto je len podporovanie rasovej nenavisti..

zrejme sa deje niec dolezitejsie

mna skor SERIE nieco ine, ako romovia a to ZIADNE PRAVO NA OCHRANU ZDRAVIA, ZIVOTA A MAJETKU !!!