Hrčka na hlave - nebezpečné?

hrncek

mna s tym poslali chirurgovi, ten sa mi tam smial, že to je úplne normálna vec, vela ludi to tam má, niekto väščie niekto menej...a poslal ma na ortopediu ešte, kvoli krku a asi aj kvoli tomu ešte...

Laury

Aj mne sa urobila, pri uchu asi 2,5 cm a je veľká asi 1,5 cm a tvrdá. :( Na dotyk trocha bolestivá, neviete čo to môže byť? Už ma chytá panika.

heaven

panika najhorsi kamarat! su to zrejme tukove hrcky vytvaraju sa na hlave moja stara mama ich ma o jooooj, hotove rozky, no v kazdom pripade by som zasiel za koznym lekarom, alebo obvodnym lekarom existuju na to maste a pod... vela zdravia

danka1122

nepankarte..to byvaju tukove hrcky..aj ja som mala...ono to je v podstate trosicku pohyblive..drzi to vlastne na kozi..vobec to neni nebezpecne..len to neni velmi esteticke..ja som si to dala vybrat lebo som mala frajera a bolo mi to trapne ked ma hladkal po hlave a ja som mala tu hrcu aspon 2 cm..ale ja som to mala aspon 6 rokov...aj moj otec to ma...a potom som si povedala ze si to idem dat vybrat.je to v pohode...asi 40 min chirurg ..v lokalnej anesteze...potom sa to ale pre istotu posiela na rozbor...a nelutujem ze som si to dala vybrat.........odhodlajte sa aj vy!!!stoji to za to

tinka228

môj otec ich má po celej hlave a už celé roky. vraj sú to tumory. on to nijako nikdy neriešil. ale či robí dobre to nie som si istá.

hrncek

ja mám tiež hrčku vzdau na hlave, viem o nej skoro 2 týždne. Na dotyk to občas cítim, teraz ma často boli hlava, ale neviem či to má s tým niečo spoločné...plánujem ist k doktorovi za 3 dni, neviem kam ma potom pošle, mne to príde ako malý výrastok z lebky, ale vôbec neviem čo to môže byt...

ja 22345

ja mam tiez vzadu na zatilku taku hrcku..je to vyrastok ale netusim co to je ..ale mna to nejako neboli..ale na dotyk to citim..inak nikde som s tym nebola:)

mata

ahoj ja mam tiez hrcku v hlave asi od detstva ked si ju chytim boli,nevyzera ako tukova skor ako vyrastok z lebky bojim sa ci niesom chora mate aj vy ,prosim poradte