priatelke ´hrablo´

odpovedam

necitala som si predosle odpovede, ale takto sa momentalne sprava moj (ex)priatel ku mne. Prisla nanho jeho osobna kriza a tak sa so mnou rozisiel. V podstate nevedel preco a dodnes mi to nevie povedat. Preslo nejakych dlhych tyzdnov a prosi ma o druhu sancu, no viem, ze uz to nebude ako predtym...

Ale viem, ze mal vazne dovody, porobil za ten cas vela hluposti a skutoce ho nieco trapi, nebudem to tu rozoberat...

Pomohlo len to, ze som sa mu cely cas neozyvala, nech si utriedi myslienky, nechcela som ho nijako ovplyvnovat ani na neho tlacit... aj tvoja priatelka sama musi prist na to, co chce...

Rob to, co ona... ak chce odstup, ak je odmerana, tak jej to poskytni a urob si odstup aj ty od nej... ak na nu budes tlacit alebo sa jej pripominat, iba sa jej sprotivis... drzim palce, viem, ako sa citis!

natusa42

detto tak normálne to extra nie je :(ale proste ..niekedy my ženy sme také,ak nám "niečo vadí " na tom vzťahu,alebo človeku ...
a myslím,že to nie je pravá láska,lebo takto by to nemalo byť v tej pravej láske

detto

cize je to podla teba normalne a mam sa s tym zmierit? ja tiez obcas neviem co so sebou ale za to sa nechovam ako drúk

natusa42

detto ona nevie čo so sebou,a nič si z toho nerob,že ..skončili ste v posteli,lebo to tak väčšinou býva,že aj ked sa odmerane chováme celý čas,tak túžime po Vás v konečnom dôsledku ...hm,a fyzická príťažlivosť je tiež do istej miery dosť podstatná

diva nediva

to určite nie! sebaúcta je nad :) treba ju mať aj ked niekedy ju kvôli láske trošku ušlapeme... ale to čo je ked sa tak správa? tak jej povedz nech ti narovinu povie či ťa chce dalej alebo nie

detto

tak uz fakt neviem ze co dalej...vcera si zo mna v podstate robila srandu pred svojimi kamosmi, nakoniec sme skoncili v posteli, akoby bola schyzofrenicka, ma vobec laska vacsiu cenu ako sebeucta?

medovnicek

detto: aj ja odporucam porozpravat sa. u nas to bolo tiez tak, len v nasom pripade vtedy "hrablo" mojmu priatelovi. nakoniec bolo za tym to, ze sa zalubil do inej baby. pomohlo az to, ked som sa zbalila a odisla do zahranicia. vtedy mu DOCVAKLO, o co prichadza.

diva nediva

tak tam bude iný problém možno ty to vidíš inak ako ona...možno jej niečo chýba ...ludia sa menia a aj vzťahy časom ale netreba zabúdať na to pekné čím to bolo na začiatku :) skus sa s nou normálne porozprávať