neľubim ho....

Príspevok v téme: neľubim ho....
ruženka92

dobry deň...pred nejakym časom som ukončila skoro 4 ročny vzťah, bola to moja prva laska a nesmierne veľa sme sa lubili..všetko to ale bohužiaľ skončilo..už prešlo dosť času ale stale sa neviem z toho spamätať, stale plačem a mam depresie...chcela som začať odznova, tak som si našla dalšieho priateľa.je uplne užasny,pozorny, mily, no proste skoro idealny partner hoci je o rok mladši.problem je v tom, že sa už nedokažem zalubiť..stale myslim na predchadzajúceho partnera ale dobre viem že s nim už byt nikdy nemôžem no stale ho milujem..tomu terajšiemu nechcem ublížiť, je mi s nim dobre ale mam ho rada len ako kamaráta...čo mam robiť? :-(

Ali bali

Ak si myslí , že si pre neho príliš dobrá , asi je to pravda .Pozná sa , vie , že by ti nedokázal byť verný ani v budúcnosti ale váži si ťa , a preto ti narovinu povedal , že si zaslúžiš viac .
Nerobila si na neho nejaký nátlak , svadba a podobne ? Nezľakol sa ?

ruženka97

ali ja viem že si nezasluži aby som sa preneho trapila..ja chcem tak velmi začať odznova, netrapiť sa nad tym, byť zase v pohode, usmievať sa ale nedokažem to..nemam na to sil..tak velmi by som si priala vymazať všetky spomienky nato obdobie a na to trapenie.. chcem byť konečne aspoň trochu šťastná no nedari sa mi nijak sa z toho dostať..

ruženka97

alenka naozaj neviem prečo si našiel inu..a to ma dlho tiež trapilo.rozmyšlala som nad všetkym možnym ale neprišla som na nič.bolo nam spolu dobre, sadli sme si po všetkych strankach, všetko klapalo..ja neviem prečo tolky zvrat.. nikdy mi nepovedal prečo ma opustil.iba tolko že si našiel inu a že to chce skúsiť s ňou.ale myslim si že navine je ona.a od kamaratov viem, že ho len chcela využiť, pobaviť sa a potom ho odkopla..a po čase sa zase vratil kumne a ja hlupaňa som ho prijala a skoro všetko som mu odpustila..potom niekedy spomenul že som preneho až priliš dobra či niečo take, že nechce zase vzťah a neviem čo...

Ali bali

ruženka , ja viem , že mu vedome nechceš ublížiť ...
Je možné , že ťa ranilo , ako sa k tebe bývalý zachoval , preto sa cez to nedokážeš preniesť .Zmaril tvoje sny , a ty sa stále pýtaš , čím si si to zaslúžila ..
Nie vždy sa všetko deje , ako sa má ...bohužiaľ ...
Neviem , čo by ťa presvedčilo , aby si na neho nemyslela ...Nezaslúži si , aby si sa pre neho toľko trápila .

alenka_maxova

ale ja som sa pytala aj na dovod preco si nasiel inu. A nevrav, ze nevies :D Snad ste sa o tom bavili, snad bol daky dovod vasho rozchodu. A ako sa odlubit? Nikdy som nic take nezazila, takze neviem poradit z vlastnej skusenosti...ale urcite by som si vycistila hlavu a hlavne samu seba presvedcila o tom, ze ten clovek mi uz nestoji za lubenie. Ci sa chces trapit do konca zivota?

ruženka97

alenka ja ho už nechcem späť..už by som s nim nedokazala byť..vyhybam sa akemukolvek kontaktu s nim.no nedokažem ho prestať lubiť a dostať sa z tej depresie. .on tvrdil že sa nezmenil a pokial viem tak nemal ani žiadny dôvod na zmenu..pochadza z normalnej rodiny, detstvo v pohode, kamarati, škola, žiadne traumy, problemy nič..

alenka_maxova

ruzenka a ty si patrala po tom, preco sa zo dna na den zmenil? Pytala si sa ho na to? Clovek sa predsa nezmeni len tak bez priciny. A ak sa uz aj zmenil a vztah s nim nema buducnost, tak preco ho chces spat?

ruženka97

to je take hlupe, ubohe a nepochopitelne a neviem ešte ake že ho potom všetkom čo mi spravil stale lubim! ja sama tomu nechapem prečo..mala by som ho nenavidieť.. tolko krat mi ubližil, a ja ho aj napriek tomu lubim..už som chora z toho :(

ruženka97

ali, ja mu nechcem ubližiť...ja ho chcem lubiť a chcem byt konečne šťastna a minulosť a všetky zle spomienky zahodiť za hlavu...

ruženka92

ja som sa tak strašne sklamala..tak strašne to všetko boli..chcela by som zabudnuť ale neda sa to..stale mam pred očami všetko čo sme kedy spolu zažili.. ked si na neho spomeniem tak stale len plačem a nedokažem sa z tejto depresie nijak dostať...