obarenie jazyka

Príspevok v téme: obarenie jazyka
sandri05

ahojte, potrebujem rychlu pomoc..teraz vecer som si omylom obarila jazyk vidlickou ktora bola cerstvo vytiahnuta z variaceho oleja (potom som ju pichla do dzemu a nedoslo mi ze ostala taka tepla a dala som ju do ust..moja chyba :-D) a teraz mam na jazyku take tri biele pluzgieriky a strasne to boli, jedine co mozem robit je mat stale jazyk vonku a dychat ustami...ale akonahle zavriem usta tak to strasne boli v tom teple..nviete co by som si mohla na to dat? pod studenou tecucou vodou som ho mala uz aspon 10 minut..dakujem

jankaaaaaaaa

jazyk je inac jedno z najmenej bolestivych miest na tele.. :) apson mne to povedal muz v piercingovom studiu ked mi prepichoval jazyk :DDD

sandri05

no teraz uz aspon mozem mat zatvorene usta :) hmm a to chladenie moze este viac uskodit? lebo prve co mi napadlo bolo dat na to nieco studene

0vecka

niesom odbornik ale tiez by som to moc nepodchladoval... bud rada lebo jazyk sa hoji dost rychlo ja som mal pluzgiere na bruskach a to musim robit s mysou :)

sandri05

no ved to je najhorsie ze teraz si velmi nepomozem... hlavne by som uz chcela ist spat, ale nemozem kvoli tej bolesti..uz som si dala nieco proti bolesti, snad to pomoze.. uz som si na to prikladala aj mrazene maso z mrazaku :D

0vecka

hmm no pochybujem... jedine ze by sisi zohnala koks... popripade mozno aj tie tabletky na bolave hrdlo... skus aj trosku ladu ale zase nie moc dlho...

ja osm si takto spalil vsetkych 5 pstov na platni... a bolelo to od 22 00 do 04 00 :) ... nieje to prijemne ale su aj horsie veci... a zajtra sa chod spytat do lekarne...

jankaaaaaaaa

asi nic take. akurat lad. a popytaj sa v lekarni na nejaky chladivy gel, ktory moze byt v styku so sliznicou