Problem s chlapami

Príspevok v téme: Problem s chlapami
Nilyaaaaaaaa

Mam 18 rokov a uz dva roky skoro som single,,,niesom namyslena ale ako skareda niesom,,,mam pocit ze sa ma chalani hrozne hambia,,aj ked sa im pacim,neopovazija sa ma nieco spytat alebo sa so mnoi rozpravat a pritom som velmi priatelska aj ked mozno tak neposobim,,neviem co mam robit aby sa chlapi uz osmelili,,to ja ich mam zaacat lovit?hah,,kde je problem

blade

Nilyaaaaaaaa : no vidis problem je v tom ze to zasa taki ako ja nevedia, a potom to takto dopadne :D netusim ako z toho von :) ja som na tom podobne, ale z tej druhej strany

Magy

To je prilis tazke odpovedat, ak fakticky niet z coho vychadzat. Jedine, co ssme sa dozvedeli (okrem veku), je to, co nahodou trafil Blade. Byt sama dlhsi cas nie je katastrofa, ale verim, ze to prijemne nie je. Faktorov moze byt viacero. To, co trafil blade je tiez jednym z castych dovodov. Ak sa zena prilis paradi, je naomietkovana este aj ked ide vyniest smetie, moze v konecnom dosledku byt viac odradzujuce, nez putave. Vela robia aj postoje, spravanie, pohyby, mimika, gesta... A to sa z Tvojich riadkov vycitat neda.

wreck

Nilyaaaaaaaa, ak to chces detailne pochopit, zozen si nasledujuci dokument alebo si ho v castich pozri priamo na youtube. myslim, ze tam najdes nejednu odpoved.

tu je prva cast:

www.youtube.com

Nilyaaaaaaaa

Blade:

tak to si ma dost vystihol,pretoze to je moj pripad,lenze to tak vobec neni ze ked baba je upravena stale a je pekna ze ma kopu 'bujakov' skor naopak...ja mam pocit ze sa pozru,obzru na mna ale boja sa so mnou rozpravat alebo nieco viac pretoze si myslia ze ich odmietnem...apritom to neni pravda:( ja som tak mily clovek:D a rozpravam sa s kazdym

blade

neviem ci je to tvoj pripad, ja ked vidim dievca fest vymalovane, vyparadene, tak o taku potom stracam zaujem, s tym ze si pomyslim ze na taku nemam a ta ma kopu bujakov :) , mozno je to aj tym

DzanaFX

....Ja mám ten istý problém, každý mi hovorí, že pôsobím smutne, ba až agresívne...:-D Ale mne to vyhovuje...Rešpekt!! :-D....Začni prvý krok, keď pôsobíš nejak nepriateľsky :-)

atm

mozno to nemusi byt ani tym ze sa ta hanbia, ale ze proste posobis tak, ze nemas zaujem s nimi komunikovat.. a lovit mozes ak chces, ale nikdy sa nikam nevnucuj, to je potom velmi zly dojem;)