Prečo sa muži neozývajú celý deň

Príspevok v téme: Prečo sa muži neozývajú celý deň
smoulava

Ahojte je taká situácia- muž sa neozýva celý deň, ozve až ked ja sa ozývam, malo kedy sa ozýva sám od seba,ked som mu to hovorila že ma to trápi tak odpove%d bola že on je taký, cez deň napríklad nenapíše alebo nezavolá ale večer už hej ale to je komunikácia ked nie sme spolu cez internet, nevolá skoro vôbec, nenapíše ked mu chýbam alebo že myslel na mňa, ale zas ked som sním tak je milý, dotýka sa ma, hladká, drží za ruku dá mi pusy a v spoločnosti tiež. len počas dňa s neozýva a ked fakt tak minimálne :o( sme spolu cca 3mesiace a vekový rozdiel je 10 rokov - on je starší

Duška

Tak na to si budeš musieť zvyknúť,on je proste taký tip a nezmení sa.Takéto vyvolávania a prejavy od neho nečakaj.Buď si zvykneš alebo nie,inej cesty niet.Je to odo mňa asi blbé ale je to pravda.

smoulava

alchemist: tiež sa mi parkrát sa mi stalo že som nedvihla alebo neodpísala na nete a tiež reagoval že čo sa deje

smoulava

ako ja zas nechcem aby sa ozýval ako malý chalan len mi chýba že cez deň neurobí malý telefonát alebo niečo také , povie mi že ma aj ľúbi ale za celú dobu som napríklad nepočula že mu chýbam alebo ked sme sa stretli tak že chýbala si mi cez deň alebo niečo podobné alebo tešil som sa na teba. takéto veci nepočujem od neho. mám 26 on 36 viem možno by som mala mať viac rozumu ale no chýbajú mi tieto prejavy lásky

Duška

tiež som mala partnera o 10 rokov staršieho,časom aj u nás nastal podobný problém,po 8 rokoch sme sa rozišli

alchemist

ja mam opacny problem :D ja volam nedviha, pisem neodpise. :D uz som si zvykol, ale ked ona vola a nedviham tak hned pise sms ci sa nieco deje sranda

blondula

ked som mala "18" tiez som chcela,aby sa mi priatel ozyval furt ! teraz ked mam "20" :DDD by mi to asi aj trosku vadilo keby kazdy den spolu volame,piseme si...

smoulava

nemá to viem , býva s mamou, deti nemá, tiež mám pocit že je to tým že je starší a trošku inak rožmýšľa