Dávate najavo svoje city ku partnerovi?

Maoam

pre mna je toto tak osobna a intimna vec, ze to okolie a spolocnost nema co zaujimat

ako dotyk za ruku, ok, ale inak sa nejak bozkavat verejne, bleee

je to cisto sukromna, intimna vec

ked vidim ludi, ktori to takto demonstruju okoliu /neratam teraz 15ky, 16ky a ich prve lasky,myslim dospelych ludi/ tak neviem, bud su troska exhibicionisticky zalozeni, alebo maju nutkanie nieco demonstrovat, ako super im to klape (a casto v skutocnosti neklape)

alenka_maxova

myslienka, toto co opisujes, vadi aj mne. Mala som jednu kamosku, s ktorou ked som sla von a pridal sa aj jej frajer, tak sa neustale olizovali a cmucikali. A ja som stala vedla nich ako poleno :D Vtedy som pochopila, ze az budem mat partnera, takato nebudem. A ani nie som. No neznu pusu, alebo pohladenie po tvari beriem uplne normalne na verejnosti :)

alenka_maxova

xdanielax, "neznosti na verejnosti, len aby si ini mysleli, ako nam to klape?" To kto kedy povedal v tejto diskusii?? :D :D Nepoznam nikoho z mojho okolia, kto by to robil LEN preto, aby niekto zavidel. Ved to je chore :D

A Tpch, kazda sme ina...mne by napriklad vadilo, keby som bola chlap, ty moja partnerka a nechcela by si ma na verejnosti pohladit, alebo pobozkat. Asi by som sa citila zvlastne...Ale hold, kazdy to citime inak :)

[zruseny20]

Mne osobne sa nepáči, až mi prekážajú prehnané prejavy "lásky" partnerov na verejnosti typu "oblizovanie sa", až pomaly sex na verejnosti a neustále "cmučkanie sa"..

letmú pusu alebo nežné objatie, to áno, proti to mu nemám nič, ale už také "vulgárnejšie" prejavy "lásky", tak to mi vadí..

určité veci podľa mňa majú ostať mimo zrak ostatných..

a ak myslíš nejaký slovný obdiv na verejnosti, tak to si neviem predstaviť.. mi to príde ako niečo "silené", silou mocou verejnosti niečo dokazovať ;)

xy:)

nie, nemam to moc rada. obdivovanie partnera v spolocnosti - to si vobec neviem, ako by to malo prebiehat, pochvalim, ked je za co, to je tak vsetko. nemam rada pary, ktore sa vychvaluju navzajom, aky je kto super, neda sa to pocuvat. takisto to funguje s rodicmi, ked vychvaluju svoje decka, tiez sa to neda pocuvat.

slnečnicaa

anamarie
To bola moja prvá varianta:-) Ale postupným pozorovaným som zistila, že nie, pretože majú spoločných aj nespoločných známych s ktorými sa zdravia