Dá sa ovplyvniť rast váhou ?

Príspevok v téme: Dá sa ovplyvniť rast váhou ?
matto.

Zdravím,mám otázku na odborníkov a to :
Dá sa ovplyvniť rast váhou ? A to tak ,že mám teraz 58 kg a mám iba 162 a nejaké drobné . Mám pomaly 15 rokov a chcel by som este vyrásť . Takže moja otázka je,keď chcem narásť ešte viac ,tak by som mal pridať do váhy?
Chcem vyrast to čo najskôr,mozno som nedockavy ,ale baby mi hovoria,že som malý a mne to vadí :D. Budem moc rad ked mi odpoviete.dufam ,ze ste ma pochopili .

blondula

ty mas potom u mna plusky dve :DDD a keby nevyrasties....no boooozinku,som pisala,ze ja len nizsich priatelov mala,mozem ja za to,ze som sa do takych zalubila ? :DDD hlavne ze si zdravy !!! :D

matto.

blondula mas u mna jedno plus :D aj ja verím ze vyrastem ,teda aspon dufam :D a ďakujem ze aj ty :)

a som sa mozno pomýlil,otec môže mať cca 175-6 hore dole 5 cm co je natom ? kazdy sa myli :D

blondula

mmato. ....ja si myslim,ze vyrasties ! aj moj mladsi brat bol "krpec" a okolo 14-15 rokov zrazu bol vyssi odomna :DD to som sa vratila na navstevu domov a neverila som vlastnym ociam :DDD moja mama ma asi 165cm a nebohy otec ca.170cm .nebohy brat mal az okolo 190cm ... vsetci traja sme rodicov prerastli :D

jajka001_

ked ma tato len 170 tak ty o moc viac mat nebudes. jedine ze si od suseda:) aj male baby su pekne a je ich viac lebo vyssi chalani beru tie vyssie

matto.

nechcem byt drzí,ale niak sme isli mimo tému ale mne to nevadí :D tak teda asi zaverecna veta bude ,a odpoviem si na to sám : mato,hladaj si nízke baby . ale,je tu este jedna moznost ,ze este mozem vyrast.ved teraz zacinam iba tahat 15-ku tak uvidime .

blondula

ja som mala stastie na "male piva" :DDD jediny vyssoky chlap v mojom zivote je moj terajsi priatel :D aj ked sa na spicky postavim,tak na nom visim :D