co jete

katarinna

Začnem sebou: ráno káva s mliekom a medom + minerálka a BEbe dobré ráno cereálne, Desiata jablčko a čaj, neskorý obed: cestoviny so syrom a šunkou, večer si ešte niečo dám + ovocie ale aj niečo sladké a šunku s mozarelou a paradajkou a budem piť aspoň liter zeleného čaju. viem že to nie je ideálne ale takto mi to chutí. Nie som hladná a neochudobnujem sa o chute.

katarinna

Mna ale zaujíma skôr čo jedia baby ktoré hovoria že chcú schodnúť. Čo keby každá reálne napísala čo dnes zjedla ?

jacquelin

vice-mene: zelenina, zelenina a este raz zelenina+ obcas nieco hriesne(nieco sladke alebo cipsy) ..ale obcas, nie ze raz za den.. :D

wanessa8

no ja mám 168cm a 50 kg. moje jedenie vyzerá asi tak , že na ranajky rozok s jogurtom a kava. na desiatu jablko, na obed normalne čo mame uvarené doma, to je jedno čo to je. okolo 4 káva a keksík alebo puding. a večera-okolo 8. dva rožky alebo chlieb vo vajíčku.

aljoška

Ja chudnut nepotrebujem ani nechcem.Po všetkých peripetiách,ktorými som si prešla sa mi váha ustálila na 55 a s tým som spokojná.

betka20

aha no a chces trocha schudnut?to by ti mal lekar dat stravovaci rezim.Myslim tym ze ako by si sa mala stravovat.