Vaša voľba

Príspevok v téme: Vaša voľba
marakuja

Napadla ma taká otázka, na ktorú bude asi ťažko odpovedať, keďže nikto nevie, ako by sa v takej situácií zachoval, ale čisto teoreticky. Ak by sa stala nejaká nehoda, alebo niečo také, a mohli by ste zachrániť buď svojho manžela (priateľa), alebo svojho súrodenca (poprípade rodiča). Čo by ste urobili?

lost

no vidis :P zas dobra pointa :D
kto by uz len prisiel :D

tak ale hadam by v tom lietadle bol aj niekto iny, pre koho by sa ta patracka oplatila robit :D

marakuja

lost, a kto by ťa už len prišiel hľadať? nebodaj tvoj brat? :D nene, srandujem...
ojka no veď vravím že asi ťažko odpovedaď, ale zaujímalo ma to, tak čisto teoreticky

marakuja

Musím mať postreh, aby som vedela jak sprdnúť súrodenca:D
a ksichtí sa tak asi preto, lebo prvý krát je niečo také, pretože chce prežiť, ja by som sa tiež neradovala

lost

marakuja

no lenze take spadnute lietadlo je viditelnejsie ako 1 clovek, ak ma pridu hladat :)

AK pridu hladat :D

na ostrove zas, mam vacsie sance na ostrove ako na mori..

ale vsetko ma + a minus :)

ojka

aaach, neznášam otázky typu, čo by si spravila, keby....

nikdy nepoznám odpoveď a podľa mňa takto človek do predu ani nevie, povedať čo by urobil... lebo inak mieni teraz v kľude a možno inak by sa zachoval v tom strese, panike atď. tam....

marakuja

atm no presne, niekedy je hnus na to pozerať. Ešte keď nejaké oči zvieraťa je:D
no je ťažké rozhodnutie odísť, ale podľa mňa nie je o čom. Budeš čakať na zázrak na mieste činu? alebo sa pokúsiš niečo urobiť?

jajka001_

prečo sa pri tom tak ksichtí ? ved ho nikto nenútil
v afrike a pod. to normalne jedia a urcite sa neksichtia

marakuja

tak nevieš si predstaviť jesť také vecičky, ale o jedení svojich blízkych si nič také nepovedal. To je zaujímavé :D
No ale zvrtlo sa to tu trochu