ako dokazete popriet vlastne preferencie?

Príspevok v téme: ako dokazete popriet vlastne preferencie?
beskyd

...a namotavat, resp. snazit sa zbalit ineho/inu nez toho/tu, ktory/a je pre vas idolom? ako dokazete popriet vlastne citenie, ak nejake mate tak, aby ste si v zaujme odstranenia samoty dokazali vsugerovat ze vlastne viete byt aj s niekym inym nez s tym/tou po ktorom/ktorej tuzite ale z roznych dovodov nemozte mat s touto osobou vztah, napriklad preto, ze sami viete, ze si tuto osobu nezasluzite, resp. tato osoba si zasluzi nieco lepsie nez ste vy sami??

slnečnicaa

beskyd, nečítať pár tvojich príspevkov tu na fóre, tak si myslím, že si ľutujúci sa hlupák. Takže moja skúsenosť je taká, že po čase začneš tu "nahradníčku" nenávidieť. Po tom, čo sme sa rozišli s mojim prvým frajerom, som prechádzala vzťahmi, ktoré mi nič nedávali, aj keď zo začiatku to bolo celkom nadejne, neskôr som začala byt na toho chlapa doslova alergická. Vadilo mi na ňom fakt asi aj to, ako dýchal:-) trápila som sa ja, trápil sa on, budeš sa trápiť aj ty. A bolo milé,ako si napísal, akého frajera by si jej doprial. Taký ale neexistuje!!!

ach..

Presne ako jajka napisala: nakoniec si mozno vyberie niakeho loosera - tak toto sa presne mne stalo a fakt som skoro padol na rit, ked som to videl. Musis to aspom skusit inak budes velmi ale velmi lutovat ver mi

Podobná

A ak ju konečne získaš , zistíš , že si mal o nej celkom iné predstavy a pošleš ju k vode :-) Láska vyprchá , nastane realita ...aj také sa môže stať ...
Ani nevieš , či nakoniec nebudeš šťastný s nejakou "náhradníčkou " , s ktorou budete mať rovnaké názory , ktorá ťa podrží v ťažkých okamihoch .Niekedy sa cení aj tolerancia a porozumenie.-)
Nikdy nevieš :-)

jajka001_

ak mas sancu ju ziskat, mal by si to skusit. kvoli sebe, aj kvoli nej, aj kvoli tym babam ktore pridu po nej. tebe sa moze zdat vynimocna, inym uplne obycajna alebo uplne nanic. mozno si jediny komu sa zda vynimocna a ty si jediny ktory ju moze spravit stastnou. zivot je hrozne kratky a tych sanci naozaj nie je vela.

jajka001_

čo ja viem? asi su radi ze su radi a ze niekoho maju.
zivot nie je idealny
aj oni vedia ze nie su idealni a nemozu si velmi vyberat

jajka001_

beskyd, ak si zbalis nejaku babu ktoru ozaj nebudes lubit , budes ju furt porovnavat s tou tvojou vysnivanou, tak to bude od teba hajzelstvo, ta baba si totiz tiez zasluzi niekoho,kto si ju nielen zasluzi podla tvojej filozofie, ale aj skutocne lubi

beskyd

hmm, asi aj pocit prazdnoty je jeden z dovodov pre ktory si ju nezasluzim, ona by mala mat pri sebe chlapa ktory sa citi naplneny.. a samotu viem prijat lepsie ako mozno 95% populacie, to viem celkom jednoznacne:) ale je moznost ze prejdu roky a samota mi zacne vadit, preto som nastolil tu otazku kedze viem, ze partnerske vztahy medzi ludmi su praobycajny trh a v konecnom dosledku kazdy k sebe vezme toho, kto je po ruke a koho si moze dovolit, nie toho kto je pren idealom a po kom tuzi, preto ma zaujimal nejaky myslienkovy zaklad takto riesenych vztahov o ktorych viem aj z vlastneho pozorovania ludi, ze ich rozhodne nie je malo.

pochopenie

beskyd

nepoznam cely pribeh a teda ani dovod, preco si myslis, ze nie si pre nu dost dobry..ale uvedomujes si ze si nicis zivot?
existuje vela uzasnych zien aj takych, kt. by splnili tvoje poziadavky a vyrovnali sa ti, ale tym, ze budes stale mysliet na tu svoju, ziadnu inu neziskas..
to by ma zaujimalo v com je taka vynimocna, ze musi mat idealneho partnera - mimochodom to co jej ty vsetko doprajes, to ju vobec nemusi urobit stastnou- prave naopak, takze neviem preco si si taky isty, ze potrebuje dokonaleho muza so vsetkym tym co si dole opisal..
ale vedz ze je to len tvoja predstava, vsugerovane presvedcenie, ze ona je najlepsia, takisto fakt, ze pre nu nie si dost dobry..
ja som zazila nieco podobne, kedy som sa ani za svet nechcela priblizit jednemu muzovi, pretoze som si ho postavila na piedestal idealizmu a povazovala som ho jednak za nedosiahnutelneho a taktiez sa niekoho komu nesiaham ani po clenky...
ukazalo sa, ze to bol clovek s mnohymi chybami a absolutne nevhodny pre mna a tak som sa tohto bremena navzdy zbavila

ty si urcite velmi inteligentny, tak neviem preco v tejto veci ziadne kroky nepodniknes..tak bud sa ju uz konecne pokus ziskat a uvidis ako sa to vyvinie alebo ju pust z hlavy navzdy nech si ide svojim zivotom..
podla mna je to jednoduche
a ziadne nahrady si urcite nehladaj, to by ta urcite dostalo do este vacsej depresie..
clovek dokaze s druhym nazivat vo vztahu len vtedy ak dokaze prijat aj samotu..ked je clovek sam stastny, vztahu to len pomoze..
nikto nezaplni tvoj pocit prazdnoty, zdroj uspokojenia mas len v sebe

sweater

beskyd uz som ti to pisal aj minule na toto iste, takze este raz keby si nahodou pozabudol, kazdi mame chyby, na tom nieje nic zvlastne, tak konecne prestan rozmyslat o sebe ako chudakovi, nejaky ktory ju nieje hoden a podobne sproste kecy, keby som tu od teba necital milion inych prispevkov len tento jediny sudil by som ze mas sebavedomie a mienku niekde pekne v prdeli a pokec asi aj pravidelny so psychologom by ti urcite len prospel. ked nie tak si daj konecne preplesk pred zrkadlom splechni na seba ladovu vodu a preber sa. sory ze som sa tak rozohnil ale tymto ma vzdy dozeres, aj ked ta nepoznam :) tak good luck a otvor oci chlape