ako dokazete popriet vlastne preferencie?

Príspevok v téme: ako dokazete popriet vlastne preferencie?
beskyd

...a namotavat, resp. snazit sa zbalit ineho/inu nez toho/tu, ktory/a je pre vas idolom? ako dokazete popriet vlastne citenie, ak nejake mate tak, aby ste si v zaujme odstranenia samoty dokazali vsugerovat ze vlastne viete byt aj s niekym inym nez s tym/tou po ktorom/ktorej tuzite ale z roznych dovodov nemozte mat s touto osobou vztah, napriklad preto, ze sami viete, ze si tuto osobu nezasluzite, resp. tato osoba si zasluzi nieco lepsie nez ste vy sami??

beskyd

a ti nahradnici vedia ze su len nahradnikmi? je mozne sa cele roky pretvarovat a hrat nejake divadlo s nahradnikmi? netrpite pri tom? ..alebo je vam to v zasade jedno, hlavne nech nie ste sami/same?

Podobná

Bola som v takom vzťahu , keď som vedela , že to nie je ten , po ktorom som v skutočnosti túžila a nenaplňalo ma to , bola to iba akási náhrada . Skončila som ten vzťah , aby som neskôr zase našla podobný ... Ten , o ktorom som snívala nemal o mňa záujem , a ja vlastne stále žijem iba s nejakými náhradníkmi :-)
Dá sa to , lebo som po určitom čase prišla na to , že tá bláznivá zamilovanosť , bola sčasti iba túžba po niečom , čo som nemohla mať .

Gappa-vtak

beskyd,

toto vacsine zien vobec nerobi problem. Zavist voci inym, ktore niekoho maju, je ovela silnejsia, ako pocit, ze sa nemaju nechat pretiahnut hocikym, len aby neboli same a nahodou ich niekto neohovoril.

xdanielax

no iste, vsetci az na par vynimiek ako ty, beskyd, sme taki, ze - hoci sme platonicky zamilovani do nejakej osoby - akonahle prejde o nas niekto, kto nas pudovo pritahuje, skocime po nom.
aspon to mame jednoduchsie.

beskyd

hej, ja som vynimka:) a tiez som to este nikdy nepoprel, preto ma zaujima pohlad z ineho uhla, toho vacsinoveho, ak je mozne ho touto vacsinou odkomunikovat, aj ked beriem ze mozno ta vacsina rozmysla tak pudovo ze ani nevie ako a preco a teda ani k tomu nevie velmi hovorit:)