Ako získať prvé dievča ako na to?

Príspevok v téme: Ako získať prvé dievča ako na to?
soto

Zdravim potreboval by som poradit som zalubeny do svojej spoluziacky a neviem ako by som ju mal zbalit je to velmi pohladne dievca a bola by to ak by to vyslo moja prva laska no neviem ci nie som jediny kto bojuje o nu no potreboval by som ju zbalit lebo velmi som do nej zamilovani a nemozem ani o nicom rozmyslat len o nej prosim poradte ako na to vopred dakujem za odpovede

palonho@centrum.sk

Anonym952

Ahoj chcel by som zbaliť babu ktora sa mi veľmi páči .. No ale problém je v tom že neviem ako ,som športovec a.aj pri športe som ju spoznal ale boli sme na sústredení kde sa mi začala páčiť no tak som cez fejsbuk si ju pridal a zacal jej pisat pýtať sa atď... No ale ona neodpovedala tak som jej písal vymazala si má spriatelov tak som ju mylom urazil a chcel by som ju získať je to fakt pekná baba pomôže mi niekto prosím??

skusenost1

No ja som babu zbalil tak, ze medzi nami preskocila taka iskra, ze ona isla hned do kolien a skoncila v lahu. Samozrejme bol ihned sex. Vdaka za vynalez menom elektricky paralyzer :)

anakonda667

ako anakodny som si uvedomil, ze mozem ziskat akukolvek korsit, staci len poriadne odkrutit a stisnut :) ale nie, teraz vazne :) rob nedostuoneho, bud hrac, zeny to maju rady. musi citit, ze nesi lahka korist. nech si mysli, ze si ziadany: stretavaj sa s inymi dievcatami a bav sa s nimi, dajte si spolu fotzky na fejsbuk. musi to byt ako studena vojna: ziadny priamy kontakt kym sa vztahy neoteplia :) vela stastia. neboj sa, ona pride za tebou

tojejedno

ja mam podobny problem paci sa mi osmacka,ale ja som siedmak(mal som byt osmak),a vidim ju len v piatky:/a nwm jak mam a kde zacat.priamo sa s nou porozozpravat mam problem kvoli treme.nevie niekto poradit?dakujem:D

SolveD

Soto- Nato byť zamilovaný, máš ešte veľmi veľa času, si myslím.
Ale všetci majú právo mať aspoň takú "detskú" lásku. Tak ti to poviem takto, skús ju niekam pozvať, alebo sa chodte niekam prejsť, rozprávajte sa, hlavne buď sám sebou. Ak nastane ten čas, tak jej povedz, že sa ti páči, ale určite jej nepovedz, že si do nej zamilovaný, alebo niečo tomu podobné, nato je ešte veľmi, veľmi skoro.
Veľmi rád spomínam na tie staré detské časi a prvé lásky. Síce dnešná doba už je o dosť iná, v tomto ohľade, ale čo s tým narobíme...

sasshashoa

poprosim vas o laskavost som stvrtak ale mal som byt piatak som dojednej baby vola sa lenka jarošova je siestacka. som do nej tak zalubeni ze neviem ani zaspat mislym nanu den co den pisem jej na fb ze som do nej chcem s nov chodit a take je to najpeknejsie dievca pre aspon mna na skole robim pre nu co kolvek ale zasa ona este nevie ze si pisem na ruku zamilovane spravi pre nu lenze ak by ste mi teda poradili prosim tak budem velmi rad keby ste mi chceli napisat na fb tak piste na 4fun
ok okay :D :P dakujem.

Štuko

Zdravím. Každy v mojom veku (13 rokov)už ma babu. Nehovorim ze ja nemam. :) Ked chcete ziskat jej dôveru musite jej aj v nieco pomôct napr. ja som minuly tyzden jej pomohol odniest stolicku alebo som ubil chlapca ktory ju chcel zbyt alebo obcas ked "posilujem" tak som si jej meno napisal na bicepsy :). (no co by som pre nu ja neurobil? :D) Dôlezité je nebát sa. Ja som si uz jej dôveru získal. Teraz ma miluje. Lenze je blbe mat bratranca v tej istej triede v akej ho mam ja xD ten vykrical ze sme sa drzali za ruky. No a co?! :D Je najkrajsia z celej triedy a v nasej triede su najkrajsie baby na skole. :)

Leela333

Pokojne baľ baby len na jednu noc. Ale aj im dopredu povedz, do čoho idú. Tak je to jedine fér, nechápem, že sa na seba dokážeš pozrieť do zrkadla, keď vieš, koľkým si takto už ublížil.