je vzťah so vzdialeným pribuzným dovolený?

Príspevok v téme: je vzťah so vzdialeným pribuzným dovolený?
alena135

ahojte ..potrebovala by som poradiť. Spoznala som jedného úžasného chalana a dali sme sa dokopy. Problém je v tom, že sme zistili, že sme vzdialená rodina. Naše babky sú sesternice. Je správne aby sme sme spolu zostali? Je to dovolené? Bojím sa toho, že ak spolu ostaneme ako bude reagovať naše okolie ked sa dozvedia že sme vzdialený príbuzný.

alena135

neodporujem..som povedala že moji rodičia to vedia..ale nevedia to ostatní pribuzní..a ani rodičia nie sú nadšený z toho že som s ním...

lúbim ho..naozaj..a chcem s ním byť..len fakt mi záleží na mojej rodine a nechcem aby na mňa pozerali cez prsty..

jajka001_

vies co, podla mna ho ani az tak moc nelubis, lebo kebyze hej, tak nevahas. nie ste rodina a nejake reci by vas nemali silu rozdelit.

alena135

no nevedia to lebo nevedia že niekoho mám...a to že sme rodina sme sa dozvedeli od jeho babky..a naše rodiny sa nestretajú..

nie vyslovene ma neodhovárajú ..ale nie sú tým ani nadšený...boli by radšej keby sa rozídeme

jajka001_

pred par dnami sem pisala baba co spava s bratrancom a pride jej to normalne
tvoja rodina ta odhovara? vyslovene su proti?

Maros75

alena co tu trepes??
Ste si tak prd ako ja mozno s tebou.
Este by ma zaujimalo,ze ako to oni teraz nevedia a ,,mozu" to zistit casom.

alena135

názory ostatných nie..ale mojej rodiny áno...nechcem aby sa na mňa pozerali ako na čudáčku..alebo aby to brali že som zvrhlá ..je ťažké to vysvetliť