Bolesti hlavy, nespavost, nesustredenost, malatnost, nevolnost

Príspevok v téme: Bolesti hlavy, nespavost, nesustredenost, malatnost, nevolnost
peter007

Uz asi 3-4 roky mam velmi zavazne zdrav. problemy.. A vsak nie a nie zistit co za tym je. Mam tupe bolesti v zahlavy,unavu,nevolnost,zle prekrvenie koncatin,castu nespavost,zapchu,nesustredenost.. Nie kedy je to az take hrozne ze zo skoly ked idem newiim ci wobec dojdem domov! Prosim was ak ma niekdo bodobne priznaky piste, potrebujem aspon dakoho s kym by som o tom mohol pokecat, pretoze uz to psichycky nezvladam... :((((

Pravdovravní

Nuž, ja to mám už asi od 14 rokov teraz mam 20, milý ľudia,je to bud tetánia!
+ úzkosť! je to civilizáčná choroba,dôsledkom stresu,objednajte sa u psychologičky síce Vám nepomôže, ale poradí, všetko je vo vašej hlave,mne osobne na 2 roky pomohli tabletky GotU Kola ,je to liečiva rastlina s južnej ameriky,fakt zázrak...alebo ked potrebujete si pomôcť hned,tak potom lexaurin ,ten účinkuje v momente, ale pozor je návykový adosť silný,nepreháňať to s tým... viem zže je to ťažké s tým žiť,ale naučíte sa...ja som si svoje preplakal..veľa šťasstia

angelika 206

zrovna dneska som musela odist s prace rano som sa zobudila a bolo mi na vracanie ...strasne ma bolela hlava,toto mavam casto ,proste mi dojde zle od zaludka boli ma strasne hlava a ledva vladzem poradte co stym lebo vobec neviem..tabletky na zaludok ani na bolest hlavy vobec nepomahaju....

marcelik

pozrite si stranku www.tcmclinic.sk
pripadne sa nakontaktujte. Kazdy z Vas ma iny problem, aj ked sa citite podobne. Tradicna cinska medicina by mohla pomoct...Takte je to malo informacii, takze to neviem posudit a poradit okamzite.

1matka111

peto pls napis mi na mail:1matka111@azet.sk
bola by som ti velmi vdacna,lebo sa citim velmi zle a chcela by som vedet,co s tym mam robit....alebo niekto kto by mi vedel poradit...dakujem velmi pekne

1matka111

Petko ja mam to iste,chodim po doktoroch 2 roky,dokonca mi vybrali aj mandle.ale ja si myslim ze to je zocu alebo co ,lebo mne je zle vzdy ked pridem odnekial,mna az oci bolia uz ani nevidim,navracanie mi je,boli ma hlava,som unavena az sa trasiem,trpnu mi ruky nohy,mam ich studene,az sa trasiem niekedy,,,dokonca som aj odpadavala:|...a nase zdravotnictvo s tym nic nespravilo...ja som tiez zuuufala uz lebo mam len 19 a velmi ma toto obmedzuje v zivote..poradte aj mne pls

Baranko

cau ... mam presne tie iste problemy ako ty... bol som uz na vsetkych vysetrenieach asi a nic mi nezistili... ako si ty dopadol?? Uz si ok? Ak ano tak plz daj mi vediet... Dik

hmmmm

ani ma nestraš ,že tri roky..začalo mi to asi pred dvoma tyždnami...neda sa mi vobec spať. nespim ani pol hodinu v noci! je mi uplne zle.neda sa mi spať ani cez den vobec! možem si dať aj 10 tabletiek na spanie.pokial ma nedovedie niekto do umeleho spanku tak sa nevyspim asi:(

emma18

lucia007- aj ja mam take problemy teda okrem tej nespavosti.ja praveze spim stale aj cez den jak male decko xixi. Ak chces mozme popisat o tom.

samko r.

Lucka, skúsila si už čistec biely-plazivý? Skús sa umyť v tomto odvare, stačí tvár, spánky, zápästie až ku lakťom, oči, zátylok-krk. Po tomto by sa ti mal spánok prinavrátiť, uvolniť napätie.... Ľudová povesť, múdrosť alebo ako to nazvať, nazýva tento neduh "zočí, zočina, zavadilo z oči...." Mávajú to hlavne ľudia slabší na žalúdok, žlčník a pod. Prejavuje sa hlavne tak, že už, už, už sapávaš, vtedy sa strhneš a akoby si vôbec predtým nechcela spať, si v bdelom stave. Môže sa dostaviť, slabosť, vracanie, nespavosť a iné.... Ak by si chcela nejaké info k tomuto, pobehujem občas na "zdravie.sk" a to hlavne slobodná komunikácia.....