ako z toho von?

Príspevok v téme: ako z toho von?
tinkuska

Mám taký problém, bývam v priateľovom byte už vyše 2 rokov..byt je jeho, ale nabytok, auto a všetk ostatne mame kupene na polovice.. Ide o to, ze mame krizu, teda hlavne z mojej strany, neviem ci nas vztah ma dalej zmysel. Neviem, či budeme spolu aj nadalej, alebo sa rozídeme, nechcem však prist o to, čo som do bytu vlozila. Priatel mi raz povedal, ze ak sa cokolvek stane, tak mi vsetko vráti, uz sme sa parkrat skoro rozisli, ale mam pocit, ze vzdy sa dame dokopy len preto, aby priatel nemusel nic riesit s bytom a vratit mi peniaze. Pretoze ja by som uz chcela planovat spolocnu buducnost, zasnuby a tak..ale on nechce, dokonca mi raz povedal ze si vlastne ani neni istý, či som tá pravá, vraj je zmateny, keby som vtedy nemala povinnosti, ktore mi nedovolili odist, tak by som uz davno tu nebola a vykaslala sa nanho, ale on ma vzdy odprosi. Neviem, čo robiť, mama mi uz nadava, ze som irobila chybu, lebo este odidem s holou ritou. Neviem, co robit. Mame obaja 28r, financií je málo, ale mam pocit, ze by nam odluka len pomohla. Ja však byvam v jeho rodnom meste, moje je 300km vzdialene. Som uz mierne zufala, ak ma niekto nejake skusenosti, tak by som bola rada za kazdy nazor. Díky

tinkuska

rony asi slabu chvilku, sak hovorim, ze uz ani neviem niekedy ktory nazor je spravny, lebo raz to vidím tak a raz tak.. neviem na co tu vytahovat prispevky z inych tém, vsak sa tu ma diskutovat, nie dokazovat co kto kedy napísal, ale ak ide o tom, tak som tu uz skoncila

blondula

to je tak....pokym clovek nie je spojeny "putom" manzelskym,netreba ivestovat do spolocnych veci !!! no mna by to teda nenapadlo kupit na polovicu auto,nabytok...

tpch

no tinkuska, teraz vidim, ze aky isiel, taku nasiel...chcem ta vidiet s tou sekerou, mozno budes na jojke v kriminovinach :-D

tinkuska

jajka, ale ja zas nechapem teba, ty by si si vzala nabytok aj napriek tomu ze ste ho kupovali spolocne???? ze vsetko islo na polovice??? to by som zas ja nespravila. A ci su to silacke reci nevies nikdy, clovek v hneve urobi hocičo

tinkuska

sofka asi tak, ja uz naozaj niekedy neviem co je dobre, ci ten moj nazor je spravny alebo mam dat na neho..ale psychicky sa vydierat uz nenecham, ved to uz je co za cloveka..a to som si myslela ze ja som ta labilnejsia..no ved uvidim, v kazdom priapde to budem riesit, lebo takto ma uz zit nebaví. Uplne som ohlupla..

rony26

"ale vies co, netreba z toho vinit chlapov, lebo v podstate mozme byt radi ze to beru zodpovedne, to nie je ze nechcu deti, ale nechcu ich mat za tychto podmienok..a tieto podmienky vytvara táto dnesna doba, to uz nie je jak kedysi, ked nasi rodicia robili 30r v jednej fabrike, mali stale miesto a stali prijem, to sa vtedy robilo detí..ale teraz? ked nevies ci zajtra alebo od noveho roku este budes mat robotu..a nie jednu, v dnesnej dobe ma clovek min. dve roboty aby to vsetko stihal uzivit a to je cele dni prec,nema cas na nic, takze preto tie deti a svadby a taketo veci, ktore boli pred 10 rokmi normalne uz teraz nie su.." 21.12.2011, tinkuska

z tohto este nieco plati ci si vtedy mala slabu chvilku?

soffa

najhorsie je psychicke vydieranie.clovek sa boji aby si ten druhy neublizil pritom ublizuje sebe,tym ze s takym clovekom zostane cely zivot.kamoska tiez nechala priatela po 4 rokoch vydierania vo vztahu a nakoniec si siahol na zivot.chudinka vzivote sa s toho nespamatala,aj ked to nebola jej vina,on bol psych.chory...treba sa rozist nikdy clovek ktory ta ma rad nepocita napolovicu,to je tvoje to je moje,ma byt to je nase.nema od teba pytat peniaze ak zarabas menej,laska sa peniazmi nepocita.uz aj ty tu pises,ze vsetko napolovicu uz ta totalne zmagoril.