ktory uces mi podla vas sedi?

Príspevok v téme: ktory uces mi podla vas sedi?
buhta

je asi blbe zakladat kvoli tomu temu v tomto fore, ale mohli by ste mi, prosim, poradit, ktory "typ vlasov" sa mi podla vas najviac hodi?

pokec.azet.sk

asi je tazke hodnotit to, kedze mam na fotkach rozdielne vyraze tvare, ale snad sa niekto z vas vyjadri :)

jasne, je to maximalne banalna vec, ale chcem sa o seba zacat trosku viac starat, tak ma zaujima, ako sa budem okoliu viac pacit

dakujem :D

buhta

Inkognito: no, tak asi si ma tam fakt videla :D sranda,ze si ma spoznala :)

janicho: ku kozmeticke sa nechystam a uz vobec nie kvoli make upu- ten vobec nepouzivam a nemyslim si, ze mam az taku zlu plet, ze si to vyzaduje ;) ale inak sa o nu posledne mesiace viac staram a to plati aj o mojom tele: zdravsie sa stravujem, pomaly chudnem

to je moc: kazdy ma svoj nazor ;) vidis to, jeden chalan sa do tej fotky zase uplne zamiloval :D co uz... a je jasne, ze tie celebrity vyzeraju celkom inak,ked nie su zmachlene a zretusovane ..tak ako aj ja :P

tojemoc

Tak na tej poslednej fotke vyzeras desne. Ako prepac za vyraz, ale nedokazem si pomoct ked vidim tu krivu ofinu a total rozmazanu ceruzku

janicho

buhta...na tvojom mieste by som sa radsej zacal starat viac o plet, chodil na kozmetiku, nech mi spravia makeup aky mi sedi..samozrejme, sprav aj nieco s postavou, viac sportu, menej papat...nerob si nic z toho, ze nie si nejaka krasavica, mas dobre vlasy, snaz sa upriamit pohlad chlapov na ne...ofina nie, rovne mozu byt..drzim palce

[zruseny1]

buhta. vcera vecer som ta videla v tescu lamac :DDDD
som chvilku vahala ci si to ty, ale urcite si to bola ty :D

Dejusha

bože, však nos taký účes, ktorý sa páči tebe a s ktorým sa TY cítiš dobre... neviem, čo tu riešiš....

ivanana

ide ti uplne vsetko :-)
mne sa najviac pacis tu:
pokec.azet.sk

ja by som ti poradila - obcas si zmenit vlasy tak ako to mas na tych fotkach a basta lebo vsetko ti ide!!!!!

buhta

prisla som na to, ze vacsine sa pacim s vyzejlenymi vlasmi, ale stale si nie som ista, ci to je konstruktivne, pretoze je to odvodene len z par fotiek :P

budem sa snazit obmienat tie ucesy :) a na jar bude mozno aj ta ofinka

ci s okuliarmi alebo nie, to zalezi asi od toho, ci mi schvalia stipendium