Sex mi nechuti

Príspevok v téme: Sex mi nechuti
vitali

som s priatelom uz rok a akosi nam to v posteli neklape, problem je vo mne..nemám vobec chut na sex ani dokonca ked sa trosku napijem...najskor som si myslela ze je chyba v priatelovi a "skusila"som ineho chlapa ale s tym to dopadlo rovnako ziadna vasen ci chut...rozmyslam nad dovodom preco??moze to byt aj antikoncepciou?

vitali

monika a niekolko jednotiek..aku HAK pouzivat ak ta to tak rovnako stve ako mne je na casu tu spinu vyhodit.a prejst na dalsiu..lenze otazka znie aku?,

vitali

janka nebude to tym ze ho lubis co by potom robili tí co uz su v chomute..nie podla mna je to antikoncepciou potlaca ti chut na sex rovnako ako mne..

janka

PRESNE toto sa mi stava. som s priatelom skoro rok a tak isto nemam chut na sex, mam ho rada, velmi ale vobec nemam chut, na začiatku som bola ako stroj vkuse som chcela, ale teraz nechcem, presne taky mam problem aj ja... jeden kamoš mi rozpraval, že možno to je tym, že ho mam už fakt rada a nejde mi len o sex, ale asi to je blbosť...

123456

kazda antika je ina a kazda zena je ina... na jednu zaposobi tak, ze sa jej chut na sex strati u inej zase libido zvysi... asi take vysvetlenie...