Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pilates

Príspevok v téme: Pilates
klifon

Mnohe sa trapime kvoli postave a radi by sme schudli rychlo a bez pohybu. Ja som tiez vyskusala mnoho diet, ale najprospesnejsia pre mna bola 5 -dnova ryzova kura na precistenie organizmu a teraz sa pravidelne stravujem 5xdenne.Zacala som aj cvicit - pilates cviky. Su sice narocne, ale stoja za to.Chcela by som sa opytat aj na vase skusenosti s tymto cvicenim.

jonzetta

prosiiiiim, keby ste niekto bol taky zlaty a poslal mi cviky pilates.... bola by som velmi vdacna, prosim na e-mail jonzetta@azet.sk dakujeem!!!

perla8

Ahojte, ja som si kúpila Pilates CD v novinách SME a vlastne sa tam začína úplne jednoduchými cvikmi úplne od začiatku. A tak som sa naučila základy. Teraz už cvičím Pilates pre pokročilejších,používam aj obruč ( www.pomocky.sk )a je to super,vidieť to aj na postave, ale čo je hlavnejšie, upevnila som si chrbát a vôbec ho pri tomto cvičení nezaťažujem. Celé dni presedím v práci pri PC - už som mala problémy s chrbátom. Pilates naozaj pomáha pri bolestiach chrbtice, možno viac ako jóga, ale to je asi individuálne.

klifon

Cvičim podla knihy Ungarova - Pilatesove cvicenia.Cviky su rozdelene do 4 casti - uvodny program, zaciatocnicky, pre mierne pokrocilych a pokrocilych.Prve 2 som cvicila kazdy subor 1 mesiac - potrebne je zvladnut dychanie a techniku cvicenia. Tie sa mnohym zdaju jednoduche, ale su ucinne. Uz 2 mesiace cvicim pre mierne pokrocilych. Co sa tyka chudnutia - nemam velku nadvahu, kilecka idu pomaly dolu , nevzdavam sa. Postava sa mi spevnuje a veru uz postupne menim satnik, pretoze veci su mi velke. V pase mam o 5 cm menej a aj obvod stehien je o 2 cm mensi.Cvicim kazdy den pol hodiny. Cvicit som zacala kvoli chrbtici. Co je pozitivum - cvici aj moj manzel a nevymenil by tieto cviky.

macula

kazdy tu prosi sice neviem koho o cviky pilates....a by to slo velmi by ma potesilo keby ste ich mohly poslat aj mne na adresu Maculka03@azet.sk
veeeelmi pekne dakujeeem

macula

ahojte...zeby bol ten pilates taky dobry??bo sa ho prave chystam zacat cvicievat bo je dost znami...ale neviem neviem ci to zvladnem a ci mi to aj pomoze...bo skusala som uz rozne cviky ale zatial bez vysledku....a mam taku otazocku...ti ktory cvicite pilates preto ze chcete schudnut upravili ste si nejak stravu a tak??pls odpiste dakto a poradte....

claudia

Klifon podľa ktorej knihy cvičíš?Ja mám \\\"Veľká kniha cvikov pilates\\\",je tam všetkých 36 cvikov.Teraz začínam,cvičím aj kalanetiku,je super.Koľko si už schudla?

d3jna

ja som si kupila teraz DVD-Pilates chudnutie a je také velmi pomalé,začínam cvičiť,ale nie som presvedčená,že s toho sa dá schudnúť.Dá sa?

igla

Ahojko klifon ,je super že sa rozpútala takáto debeta ohladne pilatesa. Cvičím ho a je super neverila som tomu ale je to tak.Prečítala som si z príspevkov, že rozdávaš cviky tak ak máš chuť a čas tak to hoď aj mne potešíš ma. Už teraz díki mail: matulka_igla@pobox.sk