Pilates

Príspevok v téme: Pilates
klifon

Mnohe sa trapime kvoli postave a radi by sme schudli rychlo a bez pohybu. Ja som tiez vyskusala mnoho diet, ale najprospesnejsia pre mna bola 5 -dnova ryzova kura na precistenie organizmu a teraz sa pravidelne stravujem 5xdenne.Zacala som aj cvicit - pilates cviky. Su sice narocne, ale stoja za to.Chcela by som sa opytat aj na vase skusenosti s tymto cvicenim.

lenoccka

zaba, pilates sa cvici v europe, 2x do tyzdna, kukni stranku www.europafc.sk a klikni si na aerobic tam najdes v ktore dni a v akom case, inac minule som ich sledovala na kamere a vyzeralo to celkom dobre... a chodi tam aj dost vela bab a zien, tak je fajn prist skor a chytit si miesto, paaa

iveta

Velmi vas prosim mohol by mi niekto z vas mohol poslat tie cviky pilates velmi ich potrebujem potrebujem zacat cvicit ja viem ze nemate vela casu lebo ani ja nemam ale mohli by ste si najst prosim lebo velmi potrebujem a uz vopred DAKUJEM TOMU KTO MI POSLE moj mail je ivetka159@azet.sk

iveta

Ahojte mohol by mi niekto poslat cviky pilates moj mail je ivetka159@azet.sk. Potrebujem schudnut z brucha a z bokov co najskôr po akom case ste schudli prve kila?

klifon

Pilates - to su cviky vykonavane vlastným telom. Sluzia na dosiahnutie optimalnej telesnej kondicie. Odstranuju bolesti chrbta,zlepsuju ohybnost, silu, vytrvalost, rovnovahu, koordinaciu, dychanie a podporuju redukcne chudnutie.
Je umenie to perfektne zacvicit a hoci sa cviky zdaju byt jednoduche, maju svoje ucinky. Je potrebne pri nich spravne dychat a sustredit sa na vykonavany pohyb.Necvici sa svihom, ale len brusnymi svalmi.
Cvicim ich pravidelne kazdy den / okrem svojich dni, ked vynechavam 3 dni/treti mesiac a mozem povedat, ze v pase som stratila 6 cm a v bokoch 3 cm. Citim sa lepsie a nemam az take problemy s chrbticou a s krizami, ake ma trapili. Chce to len najst si pol hodinu cas pre seba.
Posielala som cviky uvodne, ktorymi som zacinala a kazde , hoci sa zdaju jednoduche, som cvicila mesiac, kym si moje brucho zvykalo a stale som sa v nich zdokonalovala. Teraz cvicim pre pokrocilych - vyse mesiaca a stale mi cvicenie dava zabrat.
Moja skusenost - manzel sa mi pri uvodnych cvikoch smial, ze co je to za cvicenie,Raz to vyskusal a doteraz cvici so mnou.Zhodil 9 kil a saty na nom plachtia.Spevnili sa mu brusne svaly a objavuju sa i prve tehlicky. Hoci ja som sla s kg dolu menej, nevzdavam sa . Cvicenie je pre nas teraz relax a zabava. Preto drzim palce aj ostatnym a prajem pevnu volu a vydrz.

zaba

da sa chodit na pilates niekde v BB?chcela by som zacat,lebo doma sa neviem prinutit a ani nepoznam take cviky,a pocula som ze dobrí su aj piati tibetania,hmmm,ma s tym niekto skusenosti

fraisee

no akoze mam to dvd zo sme, ale je uplne o nicom, by som povedala ze pre stare tetky, cviky vobec nie su narocne, asi to bude tym ze tam je pisane pre zaciatocnikov, ale aj tak by to malo byt tazsie.

tyty

...vydržala som kým 100 báb prosilo o zaslanie mailu s cvikmi, mierne ma rozladilo ďalších 50, čo smútili, lebo im nič nedošlo, ale keď teraz začala ešte aj ďakovacia časť...strácam trpezlivosť a aj nádej, že sa na tomto mieste niečo o cvičení PILATES a jeho účinkoch dozviem...