Pilates

Príspevok v téme: Pilates
klifon

Mnohe sa trapime kvoli postave a radi by sme schudli rychlo a bez pohybu. Ja som tiez vyskusala mnoho diet, ale najprospesnejsia pre mna bola 5 -dnova ryzova kura na precistenie organizmu a teraz sa pravidelne stravujem 5xdenne.Zacala som aj cvicit - pilates cviky. Su sice narocne, ale stoja za to.Chcela by som sa opytat aj na vase skusenosti s tymto cvicenim.

Misung

Pilates je nič oproti knihe,ktorú napísal pôvodne kardiológ,je to najúspešnejšia diéta z Floridy vytvorená týmom lekárov,pre zaručený a trvalý pokles nadbytočnej váhy.Kniha sa volá DIETA ZE SOUTH BEACH, je písaná v češtine a napísal ju Mudr.Arthur Agatston.Fakt pomáha,bez jojo efektu.

eviska

klifon,lenush :ja sa momentalne snazim stiahnut pilates DVD z jedneho warezoveho fora.Bude mi to ale trvat min.5dni.Potom napisem.A ozaj klifon dakujem za poslanie cvikou ale ja som tiez za cvicenie pred TV tak som si to len popozerala,vyzera to zaujimavo.Ozaj tu je link na to forum
www.war-forum.net

Lenush

odkial si zohnala pilates na dvd? da sa to odnekial stiahnut? ak mi to nemozes poslat, tak by som skusila stiahnut.. alebo niekde zakupit

klifon

mam to aj na dvd, pretoze som si nebola ista, ci to cvicim spravne, ale ma to niekolko mega a neda sa to len tak preposlat, jedine postou.