Padol mi mobil do vody

Príspevok v téme: Padol mi mobil do vody
karicka

ahojte potrebovala by som vediet ze co mam robit ked mi padol mobil do vody asi na 2 sekundy (samsung galaxy ace)
hned som ho vybrala rozobrala (bateria, pamatovka, sim karta von) vytriasla som z toho vodu ako som len mohla utrela a susila fenom chvylu. neviete co mam robiť dalej? a ci mi pojde ked ho zapnem?

tyrexyny

ahojte dnes mi spadol mobil do vody bol tam asi 2 sekundy vybrala som ho vybrala som baterku SIM-kartu vyutierala dala na 2 hodiny do ryže a keď som ho išla zapnúť začal len vibrovať .... čo mám robiť ??

tyrexyny

ahojte dnes mi spadol mobil do vody bol tam asi 2 sekundy vybrala som ho vybrala som baterku SIM-kartu vyutierala dala na 2 hodiny do ryže a keď som ho išla zapnúť začal len vibrovať .... čo mám robiť ??

tyrexyny

ahojte dnes mi spadol mobil do vody bol tam asi 2 sekundy vybrala som ho vybrala som baterku SIM-kartu vyutierala dala na 2 hodiny do ryže a keď som ho išla zapnúť začal len vibrovať .... čo mám robiť ??

mate59

mala si hned vybrat bateriu.skus ho prezvonit,ale šanca je malá a ak je starší, oprava aj tak prevýší jeho cenu.

NatalyV

Prosím poradte mi išla som na bicykli mala som plátennú tašku na ridítkach.V taške som mala Telefon (dotikový )sluchátka vodu a voleybalovú loptu.Zrazu mi taška vošla do kolesa a ako sa koleso točilo tak flaša sa odštuplova a vyliala sa mi celá pollitrová do dna. Co najrýchlejšie som všetko povyberala všetko som poutierala všetko je ok až na mobil nedá sa mi zapnúť :( Teda ked som ho vysusila a vyutierala ešte som ho dala doma pri krb a vyskusala som ho dať na nabíjačku a tlacitka Zdvihnúť telefonát a položiť telefonát mi idu ale obrazovka vobec nesvieti ani nejde proste na celom telefon idú len dve tlacitka. :( Poradte mi prosím čo s tým môže robiť a čo by som mala skúsiť aby fungoval ! Vopred Dakujem !!

rita

dobry chcea by som sa poradit...asi pred dvoma dnami ma kamarati na akcii hodili do bazena....samozrejme oblecenu:/telefon som mala vo vacku hned ako som vysla daa som ho susit a isiel mi az o dva di dnes rano.....ked uz ten telefon ide myslite si ze ho este makm ddat cistit ci uz sa mu nemoze nic stat?dakujem:)