Bojim sa

Príspevok v téme: Bojim sa
Quake

Zdravím
Asi pred mesiacom a pol som bol na diskotéke a bol som trošku zronený ohľadom vzťahu s bývalou tak som stretol jednu babu a nejak sme sa dali do reči, do tanca až sme nakoniec skončili na parkovisku...Súložili sme asi minútu, potom ma to prestalo baviť tak som ju len urobil jazykom a rukami a skončili sme...lenže nechcela mi dať číslo, ani žiaden kontakt, len chcela isť ku mne na intrák, ja som zatrhol...tak sme pokecali a bolo...

Ide o to že zajtra sa stretnem po 2 týždňoch s babou s ktorou bude určite sex...Samozrejme s kondómom a plánujeme byť spolu, je to podľa vás nezodpovedné s a s ňou milovať? túžim po nej už dlhší čas, len teraz som sa dostal k článku o HIV a príznakov tam bolo dosť, ja som mal jeden a to hnisavú angínu, ale to už mesiac predtým aj 2 týždne potom....fakt som zúfalý a na testy sa ísť ešte nedá. A keď jej poviem nech počkáme, aj keď len čisto z paranoidného hľadiska tak o ňu prídem lebo láska to ešte nieje a nebude čakať 2 mesiace len na to že či náhodou...

Baba bola mladá, max. 22 rokov a celkom zlatá a otvorená.

Predtým než sa spýtate čo to vlastne chcem je to, či som sa mohol nakaziť, či neviete o počte infikovaných, či tam je nejake extra riziko a či to bude odo mňa blbé sa s ňou vyspať a byť s ňou...odpovede najradšej do zajtra ale nepohrdnem ani neskôr, ďakujem

sweater

neprisiel som ta sem strasit alebo co, ale je aj vela dalsich pohl. chorob a povedal by som ze rozsirenejsich ako HIV, a to ci si nakazeny, no urcita moznost tam existuje, zober si ze ked dala tebe, dala asi aj dalsim 200 pred tebou a ty chlapi tiez asi neboli panici no... radsej chod potom na tie testy, a teraz s tou babou nespi, radsej ju neohrozuj pre istotu, nikdy nevies, a hlavne pravidlo nespi s hocikym, to je asi hlavne

paganstorm

registovanych s AIDS by u nas malo byť okolo 300-400, ale odhaduje sa, že ten počet je až 10nasobne vyšši

wreck

na takomto fore mozem vychadzat len z toho, co napises v prispevku. a ty si opisal totalne nezodpovedne sexualne spravanie. takze som ti to naserviroval tak tvrdo ako by som to urobil komukolvek inemu, kto by opisal podobnu situaciu. nejde o nejake sudenie. chcel si reakciu, tak ju tu mas.

ocenujem ale neobvykly defenzivny postoj. to sa casto nevidi, tak mozno to s tebou nebude take zle.

tymto dodatocnym prispevkom si to sice postavil do ineho svetla, ale aj tak nechapem ako ta vobec moze napadnut sukat nejaku zenu, ked uz sa o inu snazis. ospravedlnovat to chlastanim je sice u nas velmi popularne a urcite su taki, ktori ti na to skocia, ale pravda je taka, ze je to praveze pritazujuca okolnost.

rada na zaver: ak nemate vztah, a len sa k nemu schyluje od vianoc, a ty si vystrajal este v novembri, nic jej nehovor. potom ale nechapem preco jej nemozes dopriat tu istotu a ist najskor na testy. nemusis hovorit nic konkretne, len ze mas o sebe pochybnosti a kedze ti na nej zalezi, potrebujes vediet na com si. hlavne ti hovorim, daj sa testovat okrem hiv aj na ten najbeznejsi sajrajt, ktory som nizsie opisal. tam su tiez rizika.

drzim palce. a budte zodpovedni. oplati sa to aj za cenu zivota bez chlastu. :)

Quake

Nebudem ani namietat ani sa obhajovat, bol to moj druhy sexualny vztah, bol som opity a len dost zahmlene si pamatam o co vlastne islo..ako tak som sa dostal k sebe az ked som sa s nou rozpraval a odprevadzal som ju na taxik, tam som sa jej otvorene opytal ci nieco nema, razne odpovedala nie a chvilu sme sa o tom bavili ALE-tiez niesom naivny aby som sa nato spoliehal.

Nevies o co ide a davas mi rady takze nebudem ta odsudzovat za to ze ma sudis, len poviem ze nevies o co ide a co medzi nami dvoma je...sme spolu prakticky od toho nestastneho incidentu a aj predtym sme boli dobri kamarati, len sa nam obom rozpadol vztah a odvtedy sme boli prakticky stale spolu, ale nechcela sa viazat kvoli byvalemu ktory jej nedal pokoj, az teraz cez Vianoce sa to urovnalo a chce to ona...ONA o nicom nevie, aj ked jej to zajtra poviem

TO ze ti je zo mna na vracanie schvalujem a je mi podobne, je to jedna z dvoch veci ktore v zivote najviac lutujem, za triezva by som to v zivote neurobil, ale to tu rozoberat nechcem, aj tak mi malokto uveri...

Tak dakujem, vo vsetkom mas pravdu

wreck

budem uprimny ako vzdy -- chce sa mi z teba vracat.

samozrejme ze tam je riziko. co asi tak mozes cakat od niekoho, kto sa necha osukat a vylizat niekde na parkovisku pri diskoteke? si myslis, ze to urobila prvykrat?

hiv na slovensku je stale pomerne malo rozsireny, ale to neznamena, ze ti a jej uz nic ine nehrozi. sexom sa prenasa cely arzenal humusu, ktory ti moze navzdy skomplikovat zdravotny stav.

precitaj si nieco o bakterii chlamydia trachomatis -- nemas sancu ju zistit, nijako sa neprejavuje. zato v extremnom pripade ta pripravi o plodnost a je prispievajucim faktorom pri postupnom rozvoji infekcnej slepoty.

vaginalna trichomoniaza je tiez zaujimava -- u zien moze sposobit porodne komplikacie a prispieva k rakovine krcka maternice, u muzov zase prostaty

a to su len dve, co mi hned napadli. ani nespominam overenu klasiku ako kvapavka alebo syfilis. osobne nestojim ani o genitalny herpes alebo o to, aby som bol prenasacom kvasinkovej infekcie. potom sa ozvi ake budes mat dojmy, ked ti antibiotika zlikviduju imunitny system a uz sa bez nich neobides ani pri obycajnej sezonnej chripke.

nie je tam laska, ale hlavne ze uz s nou ides rychlo spat.

pobrat vam obcianske preukazy a nariadit vam povinny ochranny lekarsky dohlad, ktory si budete hradit z vlastneho.