Ako vypočítam plodné a neplodné dni?

alim

zanocka72 takže môže žena otehotnieť aj ked nema plodne dni? ja sa to pitam kvoli kamaratke,lebo som jej to nevedela presne vysvetlit.ona ma problem,že ked to robili večšinou po menštruacii tak neotehotnela a stalo sa jej to 3 razy.Ja sa to pitam kvoli nej a ešte by som sa ťa chcela spitať či je to u každej ženy inač?Myslim tim,že niektora otehotnie aj ked ma neplodne dni a niektora otehotnie ked ma plodne dni?Zaujima to aj mna a hlavne kamaratku.

mamička

Bilingsova metóda je vynikajúca. Je o tom, že sa naučíš správne cítiť a rozpoznať hlien, ktorý má každá žena. Je o tom aj podrobná kniha, volá sa Atlas Bilingsovej metódy. Vrele doporučujem a držím palce.

zanocka72

Nechcem strašiť,ale ani tzv.bezpečné dni nemusia byť u každého bezpečné.Vraj vplyvom veľmi intenzívneho sex.vzrušenia môže dôjsť k uvoľneniu vajíčka aj "neplánovane"a potom je riziko otehotnenia .Teda radšej kombinovaná ochrana.

pssssssst

plodné dni sú asi tri či štyri dni v strede ovlulačného cyklu, to znamená... vypočítaj si 13 alebo 14 deň od začiatku prvého dňa menštruácie. Tak vtedy máš plodné dni. Napríklad, dostaneš menzes 3.3., pripočítaš 14 dní a výsledok je 17.3, čo znamená, že v tomto období máš plodné dni, obvykle 3 či štyri dni. Toto je ale spoľahlivé len pre tie ženy, ktoré majú pravidelný menzes.

kacicka

9 dni pred menzesom a 9 dni od zaciatku menzesu su neplodne.ostatnym sa urcite vyhnite.ak chcete mat vacsiu istotu tak to znizte na 6 dni pred a od menzesu.no to len v pripade,ze mas to pravidelne.na 14.-15.den od menstruacie su najplodnejsie dni,kedy najskor otehotnies.

corky

mna by prosim vas zaujimalo, kedy sa zacinaju neplodne dni, ako dlho trvaju a ci sa to nejako vypocitava... Dakujem pekne za odpoved!

DanBel

www.billings.sk
Niekolko rokov sme uspesne zili podla billinsovej metody. Prve dve deti sme planovali. Tretie prislo pri luceni na dovolenku. Mozem odporucit.