nekontrolovatelny stres

Príspevok v téme: nekontrolovatelny stres
mao19

ahojte. mam taky problem ze mam stale stres... ked sa zacne nieco diat napr ze sa mam s niekym koho malo poznam abo nepoznam hoci len rozpravat alebo neaka situacia napr odpoved pred tabulou ale aj hocico ine...zacne mi srdce strasne byt, ruky sa mi trasu a potia..a stale sa tak bojim a toto.. ked mam nieco robit a niekto na mna pozera tak sa mi ruky trasu.. celkovo som velmi stresovy clovek a si to aj uvedomujem ale aj ked si poviem ze sa nemam preco stresovat tak to nepomoze..uz to mam tak zaryte alebo neviem :( neviete mi poradit ako sa toho zbavit?
a este myslite ze ak som koly niecomu dlhsie velmi stresoval tak mohlo mat za nasledok hnacky bolesti brucha..? u doktora vsetko ok
inak som v pohode doma zabavny vsetko ale ak nieco tak uz toto..
dakujem

2610

uz som skusil autopatiu, sice nie dlho, potom som skusil bachove kvapky, uz skusam druhu flasku a citim sa iba o trochu lepsie. obcas sa citim velmi zle.velmi.uz naozaj neviem, co mam vyskusat.. zeby hypnozu? alebo volaco ine? v com pomaha psychotronik?

meridiana

2610- ja viem je to ťažké preprogramovať si myslenie, no dá sa to...treba odstrániť bloky pomocou energetických terapií, vyskúšaj uvidíš, človek potom má dostatok energie riešiť veci ktoré treba...

2610

meridiana, ako sa da naucit mat sa rad? mam velmi velke problemy. v skole sa z nikim nebavim, dneska som v skole nepovedal ani slovo, a ide to so mnou dole vodou. mam obavy, ze ani nezmaturujem. mam aj problemy s pamatou, co je v mojom veku neobvykle, lebo mam 18. myslite si ze by s tymto pomohla homeopatia? prosim odpiste mi. som zufaly, nad vsetkym moc rozmyslam a vsetkeho sa bojim. nic ma nezaujima a citim sa akoby som mal prazdnu hlavu.

meridiana

tieto stavy spôsobuje aj nedostatok sebadôvery vo vlastné schopnosti a podceňovanie sa...aj ja som to mávala,no teraz nemám problém robiť prednášky pred 100 ľuďmi a pod. Mne pomohlo poznanie, že to čo robím iným pomáha a preto stres alebo strach tu nie je na mieste...dosť stresu mi vyrába táto doba, tak prečo si to mám ešte aj ja sama zhoršovať...naučte sa mať radi...