Zápal močových ciest a sex

Príspevok v téme: Zápal močových ciest a sex
zuzanka123

Problémy začali, keď sme začali s partnerom aktívne sexuálne žiť a pretrvávajú
dodnes. Zdravotníctvo mi veľmi nepomohlo, nakoľko ma poslali z urológie na cystoskopiu, čiže zákrok, ktorý mi v konečnom
dôsledku vôbec nepomohol a príčina mojich problémov sa stále neobjasnila. Riešila som to ďalej takisto na gynekológii, ale
tam mi zistili len streptokokovú infekciu, preliečili ju a problémy naďalej pretrvávajú. Mali sme s partnerom aj prestávky v sexe,
ale vždy po ňom sa symptómy opäť vrátili, bolesti pri močení, rezanie a pálenie a podobne... Mám stáleho partnera a napriek
tomu mám tieto bolesti priamo naviazané na pohlavný styk, inak je to v poriadku... Liečim sa prevažne urologickým čajom a
kapucínkou, ale potrebovala by som dlhodobé riešenie môjho zdravotného stavu aj vzľadom na môj sexuálny život.

Za radu vopred veľmi pekne ďakujem!

Financnapomoc

ahoj
Poskytujeme pôžičky s ročnou úrokovou sadzbou 2%. Poskytujeme od 2000 eur viac ako 10.000.000 eur všetkým ľuďom a budeme čestní. Pre viac informácií o zmluvných podmienkach tejto ponuky nás kontaktujte na našom telefónnom čísle: +33 6 44 662 014 alebo e-mailom na adrese: aidefinance1er@gmail.com

Amalka01

Možno je tento môj príspevok už neaktuálny, ale možno si ho prečíta niektorá z vás, ktorej pomôže. Mám 35 rokov a od 18 ma trápili močové zápaly po sexe. V podstate od začiatku môjho sexuálneho života som viacmenej pravidelne mávala po sexe zápal. S akýmkoľvek partnerom, s kondómom, či bez neho, za tie roky som poslušne vyskúšala všetky dostupné možnosti, ktoré mi boli poradené, alebo som sa o nich dočítala. Niektorí partneri boli tolerantní, niektorí menej, boli stáli aj jednorazoví. Vymenila som viacero všeobecných lekárov, gynekológov, urológov aj imunológov. Využila som urovaxom, aj vakcínu vyvinutú z mojich vlastných e-coli. Antibiotiká, následne posilňovanie imunity, kapucínka, brusnice, či iné bylinky, plazmovanie, homeopatiká, psychológ, či to nie je psychosomatické, ženské kruhy, minulé životy, rýpanie sa v detstve, v ktorom sa mi nič zásadné nestalo. V jednom období mi najviac zaberala liečba - pol tabletky antibiotík po každom sexe. Najlepšie mi však bolo, keď som bola sama, pretože vtedy som nemala absolútne žiaden problém aj keby som sedela nahá na ľade. Pol života utrpenia z krásnej veci akou by malo byť milovanie zmenila jedna vec. Našla som výborného muža. Kvôli nechuti zo sexu som styk odkladala čo najďalej a keď sa stal, následky na seba nenechali dlho čakať. Takto sme sa trápili asi rok. Raz za čas sme si zašli na Ukrajinu, kde jeho mama robila diplomatku. Zápal ma raz chytil tam a ona ma vzala na súkromnú kliniku, ktorú v ten rok pomáhala otvárať a všetci jej boli zaviazaní. Zasadlo konzílium zložené z gynekológa, urológa, primára a všeobecného lekára. V jednom momente gynekológa napadlo, že existujú rezistentné druhy ureoplaziem, ktoré môžu byť skryté a následne mi urobil test. Na ureoplazmy som bola liečená asi 3x v živote aj s partnerom. Liečba spočíva v braní antibiotík obidvoma partnermi niekoľko týždňov. Následne sa kontrolný test už nerobí. Na gynekologické prehliadky chodím pravidelne každý rok. Okrem týchto 3x sa ureoplazmy neobjavili. Z ukrajinských testov vyšiel pozitívny nález a doktor nám obom predpísal 3 injekcie Alokin-Alfa, ktoré mali vírus vyburcovať k činnosti. Nasledovalo viacero týždňov antibiotík, vyginálne čípky pre mňa na zamedzenie gynekologického zápalu a probiotiká. Po tejto liečbe sme prvýkrát mali sex a o to väčšie bolo moje sklamanie, že zápal sa dostavil znovu. Bol ale posledný a ja som po 4 mesiacoch dokonca otehotnela. Po rokoch snahy o nájdenie správneho partnera a o vlastné dieťa som úplne prirodzene zostala tehotná a ten muž si ma vzal. Tento post je skôr životným príbehom a ja veľmi súcitím s dievčatami, ktoré zažívajú podobnú bolesť, fyzickú aj psychickú a veľmi im držím palce.

alenka_maxova

citala som, ze zapal mechura je casto sposobeny prave sexualnym stykom a prenosom infekcie. Cize nielen sedenie na studenych miestach moze za zapal...Strasne nerada odporucam antibiotika, lebo je to svinstvo, ale teraz by ti skutocne mohli pomoct. Treba ist k urologovi, ten ti predpise spravne. Uzivaj ich zaroven s probiotikami (dostat aj specialne zenske probiotika). Potom si davaj okrem urologickeho caju, aj brusnicovu stavu, nesladene brusnice a nacas sa vyvaruj sladkeho. Papaj vela probiotik (acidko, kefir, tvaroh) a posli aj priatela k lekarovi :)

toskanka

roky som trpela tymyto problemami a gynekolog nic,len urologicky caj.a boli to chlamydie a bolo uz neskoro na vsetko.rychlo na test!

eex

Asi pred rokom ma už prešla trpezlivosť -bolo to stale dokola.Davala som si pozor aby som neprechladla,atd....Ked mi hrozila dalšia hospi.tak doktorka vyšetrila manž. ejakulat a nasledne nasadila lieky tie bral asi 3 mesiace-od vtedy pokoj.On nemal žiadne problemy-on ich prenašal na mna

eex

TO mi sme tiež-no takmer vždy po styku prišlo... palenie ,..rezanie ..zapal mechura ,nasledne ant.(pliesne tak dokola)teraz je to super trvalo to dlho -ale teraz vieme že pričina bola ....