je to normalne?

Príspevok v téme: je to normalne?
majo553

...priatelka bola so spoluziakmi a par inymi ludmi na silvestrovskej chate...ked som sa jej po navrate vypytoval ako bolo co robili kto sa s kym dal dokopy a tak, tak mi len odvrcala nieco...dnes som sa dozvedel z istych zdrojov ze sa tam diali dost bujare veci, vyzliekacie karty ci co, flaska a podobne, viem ze tam nechybala ani moja priatelka, som strasne nastvany, ani mi o tom nepovedala, ako by ste reagovali vy keby sa nieco take dozviete?

aisha5

No ja som s tym svojim uz 6 rokov. 4 roky sme zili spolu v jednej domacnosti, aby sme zistili ako nam to klape a pred dvoma sme sa zobrali. Teraz sa nam narodil syn. A vies co? Ja toho svojho chlapa lubim este viac ako predtym, a zniesla by som mu aj modre z neba. On totizto ma tiez taky nazor, ze ked mas zenu, tak len jednu. A takych chlapov dneska vela niet. No, a ked sa pozriem, aky je svet dneska zkazeny, tak si vazim toho, co mam. A nazor na obmedzovanie? Ak mas partnera, ktory ta lubi a vazi si ta, tak moze ist aj na koniec sveta a nepodvedie ta, lebo to nechce. ALe ak ta chce podviest, tak to urobi aj doma pod postelou. Ak mas partnera, ktory ma charakter a rozum, tak potom je vztah uz len zrkadlo teba sameho.

majo553

nechcem sa tu hrat na svateho, len myslim ze je normalne ked som vo vztahu tak som v nom preto lebo lubim a chcem v nom byt, keby som volny tiez vystrajam kadeco, alebo si myslite ze je to obmedzovanie? jak to vidite vy baby napriklad?

aisha5

Majo, tak ostan taky aky si. Takych chalanov je dnes malo. Mas svoje pravidla a tych sa drzis. Si iny, ako tvoji kamosi, zrejme si inteligentny a mas zrelsi rozum, ked takto uvazujes. Nemen sa. Aj keby ta podviedla, bolo by to bolestive. Ale ty by si si stale nasiel zenu, ktora tato tvoje kvality oceni. A ver mi, v dnesnej dobe sa o takych chlapov ako ty, zeny biju. Tvoja priatelka asi fakt nevie, co ma.

majo553

aisha nevidim dovod preco nie, naco mi je vztah kde si budeme nieco zatajovat, lebo co by asi povedal moj partner na to, a ja by som v prvom rade nemal potrebu sa niekde pretrcat s holou ritou, mal som par moznosti sa takto chovat, aj sa vyspat s kdejakou, ale nikdy k nicomu nedoslo, aj kamarati sa mi smiali ze raz to olutujem ze take veci musim vyuzivat, ale ja to nelutujem ani keby ma ona podvedie, mam svedomie ciste

detto

neviem ci tam ticho sedela, viem aka je ked si vypije, uplne ina ako za triezva, uz len to ze mi nie je schopna povedat ci sa tam nieco dialo a musim si to zistovat z druhej tretej ruky je ubohe, samozrejme ze clovek ma v hlave milion myslienok a seru ma take veci, aj ked nie som nejak extra ziarlivy

aisha5

Pocuj, aj ludia su svine. Mozno tam ziadna vyzliekacia party ani nebola, len tie tvoje "dobracke" zdroje kecaju, aby ti nastrbili vztah. Tiez never kazdemu. Mozes si mysliet, aki su ludia dobri, a pritom niekde skryte mozu iba ziarlit na tvoj vztah. Ak tam predsa len nieco bolo, tak sa stavim, ze to nevyslo z hlavy tvojej priatelky. Ak tam aj nejaky kamarat navrhol tu vyzliekaciu party, tak co mala tvoja priatelka urobit? Povedat im, nech to nerobia, lebo ty budes ziarlit? Ved by ju vysmiali. A ona im tiez asi ani nechcela pokazit zabavu len preto, ze je zadana. Je to jej problem, oni sa chceli bavit. Mozno sa aj zucastnila, ale s takou mierou, aby ti neublizila. Ved, co mala robit, odist domov, alebo ich napominat, nech sa chovaju slusne? Asi by ju hned odkopli. A s tou uprimnostou. Mozno fakt tam len ticho sedela, a robila sa, ze sa s nimi bavi a pritom nic zle nerobila. AK by ti to povedala, veril by si jej? Skus si predstavit seba v takej situacii...

majo553

niekto musel aj zarabat na silvestra, preto sme spolu neboli, ale to uz je jedno ak sa mi potvrdi to ze tam vystrajala, bude to koniec