Doktorka Ikrényiová - Štúrovo,aké máte s nou skúsenosti?

Simonkaaaa

Pani doktorka pracuje v poliklinike v Štúrove ale už len piatky, je odborníčka, no už v poslednom období sa mi javí ako zmatkarka a už má aj svoj vek čo vidieť aj na trasucich sa rukach. A má veľa pacientov, sestrička je veľmi zlatá, ustretová, milá.

titi...

No priamo na tvoju otázku či berie slečny už od 15rokov odpoved neviem,ale jedno isto viem,že je super ako odborníčka aj ako človek.Ja mám tiež dve deti,chodila som ku nej na poradne a druhé dieťa mi aj odrodila.S prvým pôrodom nám to jednoducho nevyšlo.Poznám ju skoro 16 rokov.odsťahovala sa z NZ tak teraz cestujem za nou do Štúrova.Neľutujem,stará sa o pacientky ukážkovo.Že je tma veľa ľudí?Nou koho nie su ľudia?Všade sa čaká..U nej sa oplatí čakať.MUDr.Ikrényiová je fakt veľmi príjemná a inteligentná žena.

eliza7

už asi téma nie je veľmi aktuálna, ale vyjadrím sa predsa. navštevujem už 20 rokov Mudr.Ikrényiovú a môžem povedať , že je to skvelá doktorka. Rodila som u nej moje dve deti, prešla rôznymi zdravotnými komplikáciami a som s ňou veľmi spokojná. Ordináciu má v Štúrove na poliklinike, má veľa pacientov to je pravda, ale ja si radšej počkám lebo jej dôverujem. Takže toľko môj názor.

k-a-t-k-a

Vie mi niekto povedať od koľkátych rokov berie pacientky táto doktorka?Či sa k nej môže prihlásiť už slečna ked má 15 rokov.

He-lenka

Natrafila som tu na meno tejto doktorky.Práve uvažujem nad tým,že sa hlásiť k jednému gynekologovi/čke.Koho by ste si vybrali skôr Ikrényiovu alebo Korčoka?
Potrebujem sa hlásiť niekde ku gynekologovi.Som mladá žena,stretla som moju lásku a chcela by som ochotného lekára,ktorému by nevadilo vypísať antiku:A potom sa starať o mna aj neskoršie...Tá dokotrka pochopí mladých ľudí,či si mám radšej vybrať Korčoka.Či toho tretieho Ulricha?

ildikó

no sice už píšem neskoro,ale ja som tam bola tento týžden a nemala dovolenku.Akuát v stredu robí menej ,len do 12-ej.Neviem ako ťa to napadlo,či nemá dovolenku,ináč ráno moc nedvíhajú telefony.

zuzi-zuzana

chcem sa spýtať,nebola z vás niektorá u nej tento týžden?Vôbec ordinuje?Nemá dovolenku?Potrebujem ísť,skúsila som zavolať,lebo nemienim zbytočne tam cestovať,totiž nie som priamo zo Śtúrova.Na centrálu polikliniky tiež som volala,tam mi povedala pani,že ona nevie či robia.Ked ste boli,prosím ozvite sa mi dnes,že by som išla zajtra.Aj ked má tam vypísané dovolenku aj vtedy.Dakujem.

Linduška

No skúsim sa zastaviť u nej voľaktorý den.Uvidím čo a ako,koľko tam bude ľudí.Ked už tak tvrdíš,že je dobrá,tak sa hádam oplatí tam ísť.