aká je možnosť otehotnenia počas užívania HAK?

Príspevok v téme: aká je možnosť otehotnenia počas užívania HAK?
viki89

je to vôbec možné?
mám 18 rokov a mám dosť veľké obavy len prednedávnom som mala menštruáciu ale ako stále zvykne byť len 3-4 dni ale už aj pred tým a teraz viacej pociťujem na sebe dosť veľké zmeny... mám stáleho partnera a pravidelný sex a čiže beriem tabletky nedávame si pozor ...už asi mesiac ma po bokoch bolia prsia no sú dosť citlivé pravidelne každý večer ma bolí hlava som stále unavená ráno po jedle je mi stále zle tak isto aj počas dňa ale ráno je to najhoršie ja už neviem čo si mám o tom myslieť ale kadečo ma napadá a kým pôjdem k lekárovi chcela by som počuť aspoň jeden názor dosť sa bojím... je vôbec možné že by som bola tehotná? alebo je to len oslabený organizmus čítala som že aj anémia môže spôsobiť únavu a nevoľnosť ale ostatné si už fakt neviem domyslieť prečo mi je tak... ďakujem za hocijaký názor a radu

viki89

práve to že žiadna zmena žiadny stres ani choroba nič a už si to nijako neviem vysvetliť... tak v stredu idem k lekárovi dúfam že mi pekne povie že nie som... ešte mám školy dosť a priateľ by asi plakal :-D
len si to neviem vysvetliť že po roku užívania by mi z HAK prišlo zle alebo dačo lebo ak nie som tehotná s hormónmi to niečo asi má :/ a to sa mi taktiež nepáči...

Magy

ak si v poslednej dobe prekonala nejaku chorobu alebo zmenu (v praci, skole, stres, podnebie...), tak tehotna asi nebudes, len mas trosku rozhodeny biorytmus, metabolizmus...
ALe! - brat HAK neznamena mat 100% istotu!!! myslim, ze jeden rychly tehotensky test ti povie viac, ako ktokolvek tu na tomto fore ;)