Otazka na muzov - Bozkavanie po orale-sex

Príspevok v téme: Otazka na muzov - Bozkavanie po orale-sex
Fleur du Mal

Vezmite danu situaciu:
Dievca vam spravi oral pekne do konca, do ust, prehltne (teda v ustach ziadne stopy po semene nezostanu).
Mali by ste problem dat jej pusu? Teda nie taku pusu ze iba dotyk pier, normalny bozk, jazyckovu.
Komu by to vadilo, komu nie?
Je to taka viac-menej anketa, viem ze kazdemu vyhovuje nieco ine len chcem vediet aky nazor ma VACSINA. Ci to vacsine prekaza, ci by s tym vacsina mala problem.
Dakujem.

LucinkaTJ

Ahojte, som síce dievča ale tiež sa chcem zapojiť do diskusie. S partnerom máme radi orál, bez problémov hocikedy. A taktiež ja sa nemám problém bozkávať sa s ním po tom, ako ma vylíže, práveže mi to chutí viac. A ani on nemá s tým problém, keď ho vyfajkám, alebo sa mi vystrieka do pusy. Dá mi pusu bez problémov. Neviem, či to je o chlapovi či je šťastný, spokojný alebo neviem chlapi.. To musíte vedieť Vy, záleží to iba na Vás. Ja so naťšastie šťastná žena, ktorej muž splní všetko a samozrejme aj ja jemu :)

tyc

nieje lepsi pocit ked babe vystriekam sa do pusy a potom si dame jazykovku a hrame sa s mojim semenom kazdy daco prehltne ved je to normalne ludia ste tu velmi fajnovy

bananik

co vam je ludia:D jasne e by som nemal problem pobozkat priatelku potom ako mi urobi oral:D ani ja ked roim jej nema problem. ved je to o nas dvoch a miluejm ju tak ze by som jej splnil vsetko co jej na ociach vidim

julinka1597

dobrý deň
včera som mala s mojim partnerom prvý krát sex bez kondómu,nespravil sa do mňa ale počas sexu jeho penis vystrekoval,asi niečo na zvlhčenie,chcela som sa spýtať či môžem byť tehotná,prosím o rýchu odpoveď,ďakujem

AmartinkA

Ano, Kenny, o tomto som uz citala...Moze za to pokles hormonov vo vasom tele. Je to uplne prirodzene. S priatelom je milovanie uzasne, neskutocne pocity z oboch stran. A ked sme skoncili, zrazu sa odtiahol, len tak lezal, bol akysi smutny, alebo skor bez nalady. Ked som sa ho pytala, co sa deje, povedal ze nic. Tak som cosi o tom zistovala a je to skutocne o akejsi chemickej reakcii v mozgu vdaka poklesu hormonov. :)

KennyB

Inak dievcata neviem ci o tom viete ale muzi maju vacsinou po sexe taky divny pocit. Aspon ja ho mavam. Ked sa chlap urobi ma uplne ine pocity potom. Neviem ako to vysvetlit mozno je o tom daco na webe. Ale napriklad ja som chodil s jednou babou ktoru som naozaj miloval a po sexe som sa s nou bozkaval maznal este aj pol hodiny. S inymi babami to tak nebolo ked som tu babu nemal ozaj rad. Po sexe som bolvzdy naladovy a nemal som chut absolutne na nic. Nedaval som to na sebe vidiet ale mal som jednoducho taky pocit. Vzdy som sa zbalil a odisiel. Takze mozno to nie je chutou semena ale niecim inym

Salliiii

Mne to nevadí ta chuť semena,ale manželke sa vystriekam na prsia,tváričku,ona mi potom láska penis pusinkou,je zlatučká a vie,že mám vtedy najsladšie pocity,preto ju moc milujem,že mi to takto dokonca spraví,často som uplne na slastnom dne,celý sa chvejem a mám krče,sťahy penisu,nevadí mi nič a dám jej peknu pusinku. Ďakujem bohu za moju milovanu ženu!!!

L_

Priateľ na mňa "tlačí" aby som prehĺtala jeho semeno, ale ja som s tým akosi neni stotožnená. On argumentuje tým, že keď on mne môže robiť oral tak ja by som mohla na konci prehltnúť. Čo mám robiť?