Čelustný ortopéd Žilina

martina11

Zdravím. Neviete o nejakom dobrom čeľustnom V Žiline, Považskej Bystrici alebo Martine? Potrebovala by som stály strojček a u zubárky, pod ktorou som teraz, tak sa ho dočkám až po 18. Vopred ďakujem.

ledenaa

Klokanica prosím ta zistila si niečo v tej Čadci ? Ja som pozerala že tam pracuje nejaká . MUDr. Helena Manicová- čeľustný ortopéd .Nevieš niečo o nej? :) ceny a podobne?? dakujem pekne a ked tak poprsím email ledenaa@azet.sk

Klokanica222

Ahojte, ano bola som, teda chodila som tam... Super pristup, akurat cela liecba stoji 1900€- to je uz ale za dva roky vsetko na komplet(uz aj s retainerom, aby sa ti nevratili zuby do povodneho stavu) a platis postupne.. A strojcek stoji naraz nejakych 800 na horne aj dolne... Takze tak.. Ak mate nieco noveho, dajte vediet

Klokanica

Ahojte, takze ja som volala nakoniec do CA do takej kliniky PETRAMED no a tam mi povedali, ze od februara im zacne fungovat čelustna ortopedia, ze sa mmam ozvat... pootm napisem kolko co stoji

maria1113

Ahojte, ja takisto zháňam čeľustného ortopéda v žiline, neviete mi poradiť, či je v žiline aj súkromný čeľ. ortopéd,nakoľko u štátnych sa dlho čaká. Ďakujem

Klokanica

Zdravím, zatiaľ som nezistila nič, iba že Mudr. Zuzíková berie iba do 18, som jej volala... Takže ešte neviem a idem zisťovať.. A ty niečo máš?

Andrea1989

Ahoj Kolokanica, prosím ťa nezistila si nejakého dobrého čelustného ortopéda v oblasti Žiliny alebo Považskej Bystrice? ďakujem.