Tmave dievcata !!!

akcul

maruska123: hlavne ked si da ten ruz a krasne zlte zuby jej to zvyrazni :)) ..ja neviem mne to na mne vadi..cim viac mi hovoria ze vyzeram choro tym sa tak aj citim..zdeptane alebo neviem

maruska123

nahodou, mne sa strasne pacia ciernovlase baby so svetlou kozou ala snehulienka..a ked si daju este vyrazny cerveny ruz..ala dita von teese :)

chcela by som tak vyzerat, paci sa mi to :)

akcul

jkwbc: ja sa tiez nehadam nemyslela som to zle ale v dorobm.. tiez som pisala o soalrku ze to nic moc neni a uz tam ani chodit nechcem ani nebudem..len to ze ake opalovaky.. vacsinu stiahli z trhu aj co som sa v drogerkach pytala, len by som chcela vediet nejake konkretne co pouzivate vy.. :)

Maoam: no ja som nebyvala tmava ..len som brala od koznej polroka vkuse antibiotika a odvtdy sice nemam uz ani jeden pupak ale som strasbne bleda a vlasy mam svoje cierne aj chlpy na rukach teda vsade..

hladala som aj na nete nejake pripravky len sa bojim ze zafarbia saty.. a ze su slabe.. :( tak neviem

Maoam

akcul: akceptuj sa taka aka si, ak si prirodzene velmi bleda, solarko je to najhorsie, co mozes urobit, inak velmi svetli ludia su pekni, maju aj svetlejsie vlasy, obocie, chlpky na tele, ako zena mas iste aj svetle bradavky, proste je to velmi pekne, je to pre teba prirodzene, pre tvoj typ pleti je solarko KONIEC a najmä si tym velmi ublizis zdravotne (velmi vysoke riziko rakoviny koze) + budes v 30ke velmi staro vyzerat

jkwbc

no fajn ja nemam pocit zeby som sa hadala neviem ako ty.ved ja ti len vravim jako dopadly.keby som nebola tmavsia tak asi by som tio aj ja riesila..ale cez solarko nie...radsej postupne cez opalovaky:)

akcul

wsak ale nie hned uplne tmava postupne.. a nejde o to ci to je prirodzene alebo nie ked sa nam to paci tak to chceme :) mne nezalezi n nazore ostatnych ja som sa prisla poradit nie sa hadat kazdy ma svoj nazor :)