behanie

Milky

Akurat posledne jedlo pred spankom, o tej 03:00 si daj bielkovinoveho charakteru. Jogurt, mliecny koktail, tvaroh..

Läufer

ahoj papricka

ak si zaciatocnicka so sportom tak zo zaciatku urcite pomalé súvislé behy rovnakým tempom, az ked naberes aku taku zakladnu vykonnost, tak mozes zaradit aj intervaly,... akakolvek trening.jednotka behu by mal trvat aspon 30 min ! podla mna, ... na chudnutie ti kludne staci poamly joging na vecer, pomalickým behom spalujes tuk a zaroven nespotrebujes vela energie co ma za nasledok ze nemas hlad po takom behu

a este jedna rada, zozen si k behu partáka alebo partácku alebo niaku hudbu lebo sama behat je mrtna nuda :)

papricka29

mam otazku,dalsiu :/
pojdem spat tak o 5 rano, skor iste nie, mozem nieco zjest, ked som posledne jedla o 16tej ci radsej ani nie ?

Meretseger

papricka29: Napokon som objavila tep :D aj na zápästí a vyšla mi presne tá istá hodnota, 96.
Milky: To je milé:)

Milky

Ta prezyvka sa na mna nalepila v Nemecku.. vsetci chodili na veceru a islo 15x beer a jeden skromny hlasok milk plese.. Odvtedy ma volaju Milky, rozsirilo sa to a kamkolvek pridem v zahranici na skolenie, tak ma na stole caka karton mlieka..